“Przepszyna kolacja we 2”
Sumada Sushi — recenzja

Sumada Sushi
Zamów online
Nr 1 319 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Mirów
Opis: Sushi dla każdego! Wegetarianie również znajdą coś dla siebie. Jesteśmy pełni pasji i chęci. Przyjdź i przekonaj się sam
Zrecenzowano 5 września 2019

Zamowilismy sobie z moja Renata zestaw Sumada, jak na dwie osoby wystarczajaco, oraz przepysznie :) dziekuje za uratowanie wieczoru.

Dziękujemy, Jozekwaneta

Zrecenzowano 4 września 2019

Polecam każdemu kto lubie zjeść bardzo dobrze przyrządzone sushi i na dodatek w bardzo dobrej cenie. Napewno będę zamawiał częściej.

Dziękujemy, Kamiln2340
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy zestaw sushi za 119zł i za tą cenę otrzymaliśmy ogromny zestaw i w dwie osoby byliśmy w stanie zjeść tylko połowę. Aż szkoda, że nie mamy większych żołądków :)
Sushi przepyszne i polecamy każdemu!

Dziękujemy, Q8713JLjacekk
Zrecenzowano 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne sushi, jeżeli ktoś będzie przejazdem w Warszawie koniecznie musi to miejsce odwiedzić. POLECAM

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Marika A
Zrecenzowano 20 kwietnia 2018

Skorzystałam z dostawy więc nie mogę ocenić lokalu ani obsługi, natomiast zestaw, który otrzymaliśmy za 79zł był pozytywnym zaskoczeniem, rolki po brzegi wypełnione rybą, ciekawa kompozycja (np. z sosem żurawinowym) i porcja nie do zjedzenia w dwie osoby. Zdecydowanie będę u nich zamawiać :)

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Magdalena B

Sumada Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sumada Sushi? Podziel się wrażeniami!