“Rewelacja”
Restauracja San Thai — recenzja

Restauracja San Thai
Nr 112 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Śródmieście Południowe
Okolica: Śródmieście Południowe
Zrecenzowano 2 września 2019

Polecam każdemu odwiedzić tą znakomitą restauracje! Pyszna kuchnia, przemiła atmosfera.. czego chcieć więcej Będę wpadać za każdym razem kiedy odwiedze stolice.

Dziękujemy, ZuzaH16

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Piękna lokalizacja przy ulicy Próżnej, super ogródek i przepyszne jedzenie, jak również napoje w naprawdę w porządku cenach - świetna miejscówka :D

1  Dziękujemy, gorskialan
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna smaczna miejscówka na kulinarnej mapie Warszawy ! Pyszna zupa z pierożkami won ton, harmonia smaków i aromatów !

Dziękujemy, madzialena-d88
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz byliśmy tutaj na festiwalu Restaurant Week i byliśmy zachwyceni, jedzenie było idealne w smaku i w wyglądzie. W związku z tym wróciliśmy przy okazji moich urodzin- o czym obsługa była poinformowana. Jednak bardzo się zawiodłam. W zupie z krewetkami i mlekiem kokosowym było bardzo mało warzyw, kolendra była zwiędła, zamiast świeżej trawy cytrynowej była suszona, imbir łykowaty i twardy. Smak i wygląd bez wyrazu. Co do warzyw z kurczakiem - pływały w sosie, gdzie głównym składnikiem był sos sojowy- zdecydowanie było go za dużo. Z warzyw najwięcej było lekko zwiędłej fasolki szparagowej, trochę cukinii, marchewki, kukurydzy, ostrej papryki i dużo cebuli. Wygląd dania nie zachęcał do jedzenia. Mąż miał lekko suchą kaczkę i w pierożkach z wieprzowiną farsz nie był doprawiony. Moim zdaniem lokal ten nie nadaje się na specjalne okazje. Kucharze nie zawsze się starają. Czuję się zawiedziona.

Dziękujemy, krzysiek_travel
Zrecenzowano 20 maja 2019

Mało jest w Polsce miejsc prawdziwie „thai” a tu mamy przykład kwintesencji tego określenia. Zawsze chętnie tu wracam, a kang luang nigdy mi się nie przejada. Szczerze polecam

Dziękujemy, porayboxing
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sandro C, Owner, Restauracja San ThaiOdpowiedź udzielona 25 maja 2019

Bardzo dziękujemy za wizytę oraz podzielenie się opinią, zachęcamy do ponownych odwiedzin.

Restauracja San Thai — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja San Thai? Podziel się wrażeniami!