“Sushi ”
Sushi Maestro — recenzja

Sushi Maestro
Zamów online
Nr 9 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Opis: Sushi skrojone dla Ciebie! Tradycyjne oraz fusion. Przygotowujemy również sushi wegańskie, bezglutenowe, fit! Zapraszamy również na desery i specjały.
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne sushi, świeże i w dobrej cenie, przyjemny lokal z miłą obsługa. Często tam będę wracać bo na smaczne sushi trudno trafić :)

Dziękujemy, luxorylux

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi, świeże , smaczne i na prawdę godne polecenia :) obsługa te bardzo miła. Palce lizać!! :)

Dziękujemy, dzulkaa
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Przepyszne sushi. Miła i pomocna obsługa a wszystko bardzo ładnie podane. Chwilkę musieliśmy czekać, ale zdecydowanie było warto :) Duży plus za ogródek

Dziękujemy, AndziaSi
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Korzystne ceny, świeże produkty, obsługa miła.
Miejsce idealne dla miłośników sushi. Dobra lokalizacja.

Dziękujemy, andrzejmil
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Już od dawna widzieliśmy to miejsce bardzo wysoko na tripadvisor. Jedzenie wzięliśmy z odbiorem własnym, dosc dlugi czas oczekiwania ale warto. Wzięliśmy wege zestaw i jestesmy oczarowani bombą smakową jaką dostaliśmy. Bardzo polecamy to miejsce.

Dziękujemy, jasiczkens

Sushi Maestro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sushi Maestro? Podziel się wrażeniami!