“:)”
Sushi Maestro — recenzja

Sushi Maestro
Nr 18 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Opis: Sushi skrojone dla Ciebie! Tradycyjne oraz fusion. Przygotowujemy również sushi wegańskie, bezglutenowe, fit! Zapraszamy również na desery i specjały.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi, świeże , smaczne i na prawdę godne polecenia :) obsługa te bardzo miła. Palce lizać!! :)

Dziękujemy, dzulkaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sushi M, Właściciel, Sushi MaestroOdpowiedź udzielona 5 lutego 2020

Bardzo dziękujemy za miłą opinię i polecenie. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Przepyszne sushi. Miła i pomocna obsługa a wszystko bardzo ładnie podane. Chwilkę musieliśmy czekać, ale zdecydowanie było warto :) Duży plus za ogródek

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Korzystne ceny, świeże produkty, obsługa miła.
Miejsce idealne dla miłośników sushi. Dobra lokalizacja.

Dziękujemy, andrzejmil
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Już od dawna widzieliśmy to miejsce bardzo wysoko na tripadvisor. Jedzenie wzięliśmy z odbiorem własnym, dosc dlugi czas oczekiwania ale warto. Wzięliśmy wege zestaw i jestesmy oczarowani bombą smakową jaką dostaliśmy. Bardzo polecamy to miejsce.

Dziękujemy, jasiczkens

Cieszymy się, że nie zawiedliśmy Państwa! :) Oczywiście nie myli się i nie uczy ten co nie popełnia błędów :), natomiast my chętnie słuchamy miłych słów jak i tych krytycznych. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

całkiem przyzwoite sushi. Ciekawie urządzane wnętrze. ceny jak to sushi - nie najniższe. Warto czasem zajrzeć

Dziękujemy, AndyNit

Sushi Maestro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sushi Maestro? Podziel się wrażeniami!