“Dania na wynos”
Restauracja Mandala — recenzja

Restauracja Mandala
Zamów online
Nr 534 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Okolica: Nowe Miasto

W niedzielę 8 września ok godziny 12:00 złożyliśmy zamówienie z dostawą do domu wartości ok 200,-zł z terminem dostawy na godz. 18:00 tego samego dnia. O godzinie 18:15 dań nie było więc postanowiliśmy zadzwonić do restauracji. Odpowiedź : "kurier już wyjechał". Dalej nic. Dzwonimy raz jeszcze, odpowiedź " kelner już jedzie". Dalej nic. Godzina 20:15 dzwoni kurier, że jest na dole i czy przyjmiemy jedzenie. Nie przyjmiemy . Tak więc skreślamy ten lokal i innych przestrzegamy przed nim. Wojciech

Dziękujemy, hebzie

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie, klimat, obsługa, dużo miejsca i dobre ceny. Stoliki rowniez na zewnatrz dzieki czemu mozna posiedziec w ciszy i w spokoju. Wewnatrz duzo stolikow + kanapy. Polecam

Dziękujemy, 109micha_a
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Położona na uboczu bardzo sympatyczna restauracja. Byłam tam dwukrotnie podczas mojego ostatniego pobytu w Warszawie i będę na pewno jeszcze. Prawdziwe hinduskie jedzenie, hinduscy kucharze i hinduscy kelnerzy. Miła atmosfera i doskonałe jedzenie, dla mnie najlepsze jakie do tej pory w Polsce jadłam. Oprócz zwykłego menu jest również menu launchowe na każdy dzień tygodnia. Tu trzeba przyjść i spróbować - zupę, curry, tandori i wszystko po kolei...Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, malw71
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Wybrałam Mandalę na obiad. Miałam zjeść z Mężem, jednak Mąż stwierdził, żeby zamówić mu na wynos, po czym jednak zdążył przyjść i zjeść - to nie bez znaczenia dla całkowitej oceny restauracji - mimo takiej zmienności nie wyrzucili nas i każde z nas mogło zjeść zamówione dania. A Mąż, po tym, jak już odebrałam mu jedzenie na wynos, dostał talerz i sztućce do swojego dania na wynos :) także super duży plus za elastyczność :)

Zamówiłam chaur - chaur parantha vege oraz mango lassi. Mango lassi dwukrotnie. Uwielbiam je i zawsze testuję w knajpach indyjskich. Dla Męża tikka masala z kurczakiem oraz placek roti. Chaur - chaur to placek zapiekany z warzywami i indyjskim serem, kruszony. Widziałam w nim kawałki brokuła i groszku. Porcja nie do przejedzenia. Podany był z przepysznym sosem, na bazie śmietany, zrobionym na słodko, z pewnością była tam tarta marchew. Super połączenie. Mango lassi - jedno z lepszych, jakie piłam.

Danie Męża:kurczak dobrze przyprawiony przed samym wrzuceniem do sosu, sporo małych warzyw, 4+ w skali szkolnej. Porcja duża, w sam raz na solidny obiad dla głodnego mężczyzny.

Ciekawy wystrój - bardzo dużo roślin doniczkowych, szczególnie monster w olbrzymich rozmiarach, restauracja sprawia wrażenie jasnej i przestronnej.

Czas oczekiwania - krótko, około 30 minut, byliśmy w piątkowe popołudnie, nie było zbyt tłoczno.

Dziękujemy, Małgorzata T
Zrecenzowano 21 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak tam jest smacznie i jednocześnie specyficznie. Można spokojnie zjeść i porozmawiać oraz zapoznać się że smakami Azji,gdyż gotujacy kucharze pochodzą właśnie z tamtych regionów. Mała ilość ocen może świadczyć o tym,iż to miejsce nie jest jeszcze odkryte przez znawców kuchni azjatyckiej.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, _ukaszsH2880US

Restauracja Mandala — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Mandala? Podziel się wrażeniami!