“Niebo w gębie!”
Piselli — recenzja

Piselli
Nr 1 081 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Śródmieście Południowe
Okolica: Śródmieście Południowe
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dawno nie jadłam tak pysznej pizzy! Jakość pierwsza klasa. Wielki plus za doniczki ze świeżymi ziołami na stolikach

Dziękujemy, amellinium

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Malutki lokal na Pradze z najlepszą włoską pizzą. Oryginalne składniki, świetna jakość, dobre ceny. Warto tu przyjechać, żeby poczuć klimat prawdziwych Włoch.

Dziękujemy, Magdalena D
Zrecenzowano 13 lutego 2019

Fantastyczne miejsce! Neapolitańska pizza najwyższych lotów. Lokal bardzo kameralny, jest duża szansa, że nie załapiecie się na wolny stolik, ale warto poczekać. Na pierwszy rzut oka widać, że właściciele dbają o szczegóły i składniki najwyższej jakości. Na miejscu kupicie też włoskie produkty. I wino! Wyśmienite wino :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Karolina M
Zrecenzowano 22 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam ;) bywamy to z żona i dzieciakami bardzo często i bardzo lubimy typowa włoska pizzę a na nasza prośbę właściciel zacząć ściągać włoskie produkty ;) Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Krzysztof S
Zrecenzowano 11 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Mała ale bardzo klimatyczna pizzeria. Jest tu tylko pizza ale w prawdziwym włoskim stylu. Ceny normalne, obsługa miła a dla urozmaicenia przygrywa fajna muzyczka.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, MarGPaw

Piselli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Piselli? Podziel się wrażeniami!