“Bardzo smacznie”

Chinkalnia Gruzińska Restauracja
Nr 504 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Mirów
Okolica: Mirów
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, miła obsługa. W zestawie lunchowym mieliśmy zupkę, 4 szt. Chinkali i kompocik do tego za 20 zł. Polecam, duże porcje, smacznie i niedrogo.

Dziękujemy, 575kamilc

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja! Pierwszy raz odwiedziliśmy gruzińską restaurację i jesteśmy zachwyceni! Przepyszne jedzenie i miła obsługa. Pyszne wino domowe. Polecam

Dziękujemy, Martaz1986
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja, bardzo miła obsługa i świetne oferty lunchowe. Karta obfita tak jak w gruzińskiej restauracji. Wszystko świeże, pyszne, dobrze doprawione. Na pewno warto tu przyjść.

Dziękujemy, kaveri79
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smak Gruzji... PRAWDZIWY!!!
DUŻE PORCJE I SMACZNE... PRAWDZIWA UCZTA!!! Polecam ją, wspaniałe wnętrza i muzyka gruzinska !!!

Dziękujemy, TriAdvisor1210
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Całkiem fajny lokal. Wnętrze może nie ma jakiegoś specjalnego klimatu - ot, taka sala z ok. 10 stolikami. Akurat byliśmy w szóstkę i nasz stół stał na samym środku.
Obsługa bardzo na plus (obsługiwał nas Pan Siergiej). Sprawnie, uprzejmie.
Jedzenie bardzo dobre. Chinkali zwłaszcza. Ceny umiarkowane. Wino stołowe bardzo dobre. Ogólnie polecam

Dziękujemy, Piotr_Sobczynski

Chinkalnia Gruzińska Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Gruzińska Restauracja? Podziel się wrażeniami!