“Prawdziwa Gruzja”

Chinkalnia Gruzińska Restauracja
Nr 577 wśród 3 424 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Mirów
Okolica: Mirów
Zrecenzowano 25 listopada 2017

W Gruzji byłam krótko, ale od tamtej pory szukam w Warszawie tamtych smaków. Wypróbowałam w Warszawie co najmniej trzy miejsca z kuchnią gruzińską, ale teraz wreszcie znalazłam takie, do którego będę wracać z pewnością!

Chinkali doskonałe, ciasto nareszcie delikatne, nadzienie mięsne wyborne.
Sałatka gruzińska z pastą orzechową doskonała. Chaczapuri po megerelsku pyszne. Szaszłyk i lula kebab bardzo dobre.
Może tylko pieczarki wymagają dopracowania, żeby przypominały mi te gruzińskie.
Ceny przystępne, a biorąc pod uwagę, że to śródmieście, wręcz niskie.

Wrócę spróbować pozostałych specjałów.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Mary F

Zrecenzowano 7 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna propozycja na rodzinny lunch
Miła obsługa, wystrój wnętrza Ok aczkolwiek raczej przypomina nowoczesny fastfood niż przytulną restaurację -aczkolwiek nie mam z tym problemu
Jedzenie bardzo Ok, chinkali trzy rodzaje do wyboru, super lula kebab

Generalnie polecam!!!
Fajne miejsce!

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, CarloP938

Termin wizyty: marzec 2019

Termin wizyty: luty 2019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PiotrChinkalnia, Public Relations Manager, Chinkalnia Gruzińska RestauracjaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Termin wizyty: luty 2019

Chinkalnia Gruzińska Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Gruzińska Restauracja? Podziel się wrażeniami!