Niebiańskie doznania

Za każdym razem podczas seansu masażu przenoszę sie myślami i zwłaszcza doznaniami do Tajlandii... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Urszula A
Wspaniały relaks!

Ban Thai znajduje się w prywatnej willi w zacisznej części Wilanowa. Pracują tam rodowite Tajki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Olvido1

Super czysto ,super profesjonalnie-najlepszy masaż w Polsce.
Zawsze miła atmosfera,przemiłe panie w recepcji.

Dziękujemy, Elena B

korzystam z masaży tajskich regularnie w różnych miastach Europy i bez wątpliwości mogę stwierdzić, że Ban Thai to najlepsze miejsce, nie do pobicia w Warszawie! bardzo profesjonalne podejście jak i sam masaż!

Panie z recepcji na Żoliborzu - customer service na najwyższym poziomie!

Dziękujemy, GrzegorzStachacz
Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne miejsce na miejskiego relaksu. Czysto, przyjemnie i profesjonalnie. Odrobina egzotyki w Polsce.

Dziękujemy, katarzynar608
Zrecenzowano: 11 września 2019

W Ban Thai Spa kupiłam masaż tajski innej osobie, efekt był taki że powróciła do tego miejsca i namówiła mnie. Profesjonalizm w każdym calu, klimatyczne miejsce i świetny masaż po którym czuć efekt jeszcze przez wiele dni. Polecam!

Dziękujemy, amelialato
Zrecenzowano: 11 września 2019

W SPA jest bardzo fajny klimat. Już na starcie witają nas świeczki i miła obsługa. Skorzystałem z masażu tajskiego, który jest nieporównywalnie lepszy od masażu klasycznego. Masażysta przystosowuje siłę do osobistych preferencji. Gdy powiedziałem, że mam problemy z bólem szyi masażysta skupił się na obszarach odpowiadających za jej ból (oczywiście wciąż wykonując masaż całego ciała). Po zakończeniu masażu ból zniknął i do tej pory nie powrócił ;-) ja natomiast chętnie będę wracać!

Dziękujemy, Amelia L