Niebiańskie doznania

Za każdym razem podczas seansu masażu przenoszę sie myślami i zwłaszcza doznaniami do Tajlandii... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Urszula A
Wspaniały relaks!

Ban Thai znajduje się w prywatnej willi w zacisznej części Wilanowa. Pracują tam rodowite Tajki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Olvido1

Zrecenzowano: 11 września 2019

W SPA jest bardzo fajny klimat. Już na starcie witają nas świeczki i miła obsługa. Skorzystałem z masażu tajskiego, który jest nieporównywalnie lepszy od masażu klasycznego. Masażysta przystosowuje siłę do osobistych preferencji. Gdy powiedziałem, że mam problemy z bólem szyi masażysta skupił się na obszarach odpowiadających za jej ból (oczywiście wciąż wykonując masaż całego ciała). Po zakończeniu masażu ból zniknął i do tej pory nie powrócił ;-) ja natomiast chętnie będę wracać!

Dziękujemy, Amelia L
Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo profesjonalnie. Było miło, osoby masujące znają się na rzeczy. Spory wybór masaży. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano: 10 września 2019

Szczerze polecam to miejsce. Mają 3 dogodne lokalizacje, profesjonalny masaż, miłe otoczenie. Taki masaż to idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego.

Sam masaż rewelacyjny. Już dawno tak dobrze się nie czułem. Na pewno tu wrócę!

Dziękujemy, Arturosss
Zrecenzowano: 10 września 2019

Witam,
Miałam okazję być na masażu tajskim w bat thai i jestem zachwycona tym miejscem. Polecam to miejsce przede wszystkim że względu na profesjonalizm obsługi, czystość i elegancję wnętrza oraz ciekawe oferty cenowe. Idealne miejsce na relaks samemu, w parze czy babski gronie.
Mile będę wspominać wizytę w tym miejscu. Aktualnie chce kupić karnet dla rodzicow.
Polecam to miejsce

Dziękujemy, Marta A
Zrecenzowano: 9 września 2019

Super miejsce z bardzo profesjonalnym masażem. Polecam każdemu potrzebującemu rozładowania spiętych mięśni jak również po prostu chwili relaksu.

Dziękujemy, Leonek10