Wspaniały relaks!

Ban Thai znajduje się w prywatnej willi w zacisznej części Wilanowa. Pracują tam rodowite Tajki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Olvido1
Dokładnie tak, jak powinno być!

Wszystko dokładnie tak, jak powinno być; Bardzo przyjemnie położony i urządzony, dom. Znakomity... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
piotrkars

Bardzo profesjonalnie. Było miło, osoby masujące znają się na rzeczy. Spory wybór masaży. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Marta K

Szczerze polecam to miejsce. Mają 3 dogodne lokalizacje, profesjonalny masaż, miłe otoczenie. Taki masaż to idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego.

Sam masaż rewelacyjny. Już dawno tak dobrze się nie czułem. Na pewno tu wrócę!

Dziękujemy, Arturosss

Witam,
Miałam okazję być na masażu tajskim w bat thai i jestem zachwycona tym miejscem. Polecam to miejsce przede wszystkim że względu na profesjonalizm obsługi, czystość i elegancję wnętrza oraz ciekawe oferty cenowe. Idealne miejsce na relaks samemu, w parze czy babski gronie.
Mile będę wspominać wizytę w tym miejscu. Aktualnie chce kupić karnet dla rodzicow.
Polecam to miejsce

Dziękujemy, Marta A

Super miejsce z bardzo profesjonalnym masażem. Polecam każdemu potrzebującemu rozładowania spiętych mięśni jak również po prostu chwili relaksu.

Dziękujemy, Leonek10

Wspaniałe miejsce do relaksu. Obsługa na najwyższym poziomie. Miejsce jest bardzo schludne i zadbane.

Dziękujemy, LaNina777