Zapisz
Odpoczynek dla duszy i ciała

Masaże wszelkiego rodzaju to mój sposób na odpoczynek, relaks i odnowę od ponad dwudziestu lat, a... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 października 2019
Sebastian_Bialy
Warszawa, Polska
Super tajski masaż

Wspaniały relaks, w miejskiej gonitwie można się super zrelaksować. Jak dla mnie niczym się nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 października 2019
jakubk743
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo profesjonalnie. Było miło, osoby masujące znają się na rzeczy. Spory wybór masaży. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano: 10 września 2019

Szczerze polecam to miejsce. Mają 3 dogodne lokalizacje, profesjonalny masaż, miłe otoczenie. Taki masaż to idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego.

Sam masaż rewelacyjny. Już dawno tak dobrze się nie czułem. Na pewno tu wrócę!

Dziękujemy, Arturosss
Zrecenzowano: 10 września 2019

Witam,
Miałam okazję być na masażu tajskim w bat thai i jestem zachwycona tym miejscem. Polecam to miejsce przede wszystkim że względu na profesjonalizm obsługi, czystość i elegancję wnętrza oraz ciekawe oferty cenowe. Idealne miejsce na relaks samemu, w parze czy babski gronie.
Mile będę wspominać wizytę w tym miejscu. Aktualnie chce kupić karnet dla rodzicow.
Polecam to miejsce

Dziękujemy, Marta A
Zrecenzowano: 9 września 2019

Super miejsce z bardzo profesjonalnym masażem. Polecam każdemu potrzebującemu rozładowania spiętych mięśni jak również po prostu chwili relaksu.

Dziękujemy, Leonek10
Zrecenzowano: 9 września 2019

Wspaniałe miejsce do relaksu. Obsługa na najwyższym poziomie. Miejsce jest bardzo schludne i zadbane.

Dziękujemy, LaNina777