Niebiańskie doznania

Za każdym razem podczas seansu masażu przenoszę sie myślami i zwłaszcza doznaniami do Tajlandii... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Urszula A
Wspaniały relaks!

Ban Thai znajduje się w prywatnej willi w zacisznej części Wilanowa. Pracują tam rodowite Tajki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Olvido1

Zrecenzowano: 10 września 2019

Szczerze polecam to miejsce. Mają 3 dogodne lokalizacje, profesjonalny masaż, miłe otoczenie. Taki masaż to idealny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego.

Sam masaż rewelacyjny. Już dawno tak dobrze się nie czułem. Na pewno tu wrócę!

Dziękujemy, Arturosss
Zrecenzowano: 10 września 2019

Witam,
Miałam okazję być na masażu tajskim w bat thai i jestem zachwycona tym miejscem. Polecam to miejsce przede wszystkim że względu na profesjonalizm obsługi, czystość i elegancję wnętrza oraz ciekawe oferty cenowe. Idealne miejsce na relaks samemu, w parze czy babski gronie.
Mile będę wspominać wizytę w tym miejscu. Aktualnie chce kupić karnet dla rodzicow.
Polecam to miejsce

Dziękujemy, Marta A
Zrecenzowano: 9 września 2019

Super miejsce z bardzo profesjonalnym masażem. Polecam każdemu potrzebującemu rozładowania spiętych mięśni jak również po prostu chwili relaksu.

Dziękujemy, Leonek10
Zrecenzowano: 9 września 2019

Wspaniałe miejsce do relaksu. Obsługa na najwyższym poziomie. Miejsce jest bardzo schludne i zadbane.

Dziękujemy, LaNina777
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Masują profesjonaliści z Tajlandii, jedno z lepszych miejsc w Warszawie jeżeli chodzi o takie zabiegi

Dziękujemy, adamwI5172WX