Niebiańskie doznania

Za każdym razem podczas seansu masażu przenoszę sie myślami i zwłaszcza doznaniami do Tajlandii... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Urszula A
Wspaniały relaks!

Ban Thai znajduje się w prywatnej willi w zacisznej części Wilanowa. Pracują tam rodowite Tajki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Olvido1

Zrecenzowano: 10 września 2019

Witam,
Miałam okazję być na masażu tajskim w bat thai i jestem zachwycona tym miejscem. Polecam to miejsce przede wszystkim że względu na profesjonalizm obsługi, czystość i elegancję wnętrza oraz ciekawe oferty cenowe. Idealne miejsce na relaks samemu, w parze czy babski gronie.
Mile będę wspominać wizytę w tym miejscu. Aktualnie chce kupić karnet dla rodzicow.
Polecam to miejsce

Dziękujemy, Marta A
Zrecenzowano: 9 września 2019

Super miejsce z bardzo profesjonalnym masażem. Polecam każdemu potrzebującemu rozładowania spiętych mięśni jak również po prostu chwili relaksu.

Dziękujemy, Leonek10
Zrecenzowano: 9 września 2019

Wspaniałe miejsce do relaksu. Obsługa na najwyższym poziomie. Miejsce jest bardzo schludne i zadbane.

Dziękujemy, LaNina777
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Masują profesjonaliści z Tajlandii, jedno z lepszych miejsc w Warszawie jeżeli chodzi o takie zabiegi

Dziękujemy, adamwI5172WX
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Najlepszy masaż w Warszawie na jakim byłam! Relaksująca atmosfera i piękny wystrój salonu. Wracam przy każdej możliwej okazji.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, milena1236