Wspaniały relaks!

Ban Thai znajduje się w prywatnej willi w zacisznej części Wilanowa. Pracują tam rodowite Tajki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Olvido1
Dokładnie tak, jak powinno być!

Wszystko dokładnie tak, jak powinno być; Bardzo przyjemnie położony i urządzony, dom. Znakomity... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
piotrkars

Super miejsce z bardzo profesjonalnym masażem. Polecam każdemu potrzebującemu rozładowania spiętych mięśni jak również po prostu chwili relaksu.

Dziękujemy, Leonek10

Wspaniałe miejsce do relaksu. Obsługa na najwyższym poziomie. Miejsce jest bardzo schludne i zadbane.

Dziękujemy, LaNina777
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Masują profesjonaliści z Tajlandii, jedno z lepszych miejsc w Warszawie jeżeli chodzi o takie zabiegi

Dziękujemy, adamwI5172WX
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Najlepszy masaż w Warszawie na jakim byłam! Relaksująca atmosfera i piękny wystrój salonu. Wracam przy każdej możliwej okazji.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, milena1236
Zrecenzowano: 28 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zakupiliśmy z koleżanką wyjście do Ban Than.... było miło do czasu kiedy okazało się w domu, że okradziono mnie z ... Uwaga 650 zlotych. Kody do szafek są ustalone odgórnie przez Spa ... Nie wiem co się wydarzyło bo półtorej godziny leżałyśmy z oczami zasłoniętymi... i tyle ... najbardziej przykre jest to że szefostwo wysłało mi tylko SMS ..... żadnego wyjaśnienia.... monitoringu pewnie nie mają nawet w holu przed szatnia .... bo nic nie znaleźli a ja mam braki duzzzze w kasie.... Szkoda że tak zostałam potraktowana . Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
3  Dziękujemy, Cysterna