Zapisz
Odpoczynek dla duszy i ciała

Masaże wszelkiego rodzaju to mój sposób na odpoczynek, relaks i odnowę od ponad dwudziestu lat, a... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 października 2019
Sebastian_Bialy
Warszawa, Polska
Super tajski masaż

Wspaniały relaks, w miejskiej gonitwie można się super zrelaksować. Jak dla mnie niczym się nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 października 2019
jakubk743
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 9 września 2019

Super miejsce z bardzo profesjonalnym masażem. Polecam każdemu potrzebującemu rozładowania spiętych mięśni jak również po prostu chwili relaksu.

Dziękujemy, Leonek10
Zrecenzowano: 9 września 2019

Wspaniałe miejsce do relaksu. Obsługa na najwyższym poziomie. Miejsce jest bardzo schludne i zadbane.

Dziękujemy, LaNina777
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Masują profesjonaliści z Tajlandii, jedno z lepszych miejsc w Warszawie jeżeli chodzi o takie zabiegi

Dziękujemy, adamwI5172WX
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Najlepszy masaż w Warszawie na jakim byłam! Relaksująca atmosfera i piękny wystrój salonu. Wracam przy każdej możliwej okazji.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, milena1236
Zrecenzowano: 28 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zakupiliśmy z koleżanką wyjście do Ban Than.... było miło do czasu kiedy okazało się w domu, że okradziono mnie z ... Uwaga 650 zlotych. Kody do szafek są ustalone odgórnie przez Spa ... Nie wiem co się wydarzyło bo półtorej godziny leżałyśmy z oczami zasłoniętymi... i tyle ... najbardziej przykre jest to że szefostwo wysłało mi tylko SMS ..... żadnego wyjaśnienia.... monitoringu pewnie nie mają nawet w holu przed szatnia .... bo nic nie znaleźli a ja mam braki duzzzze w kasie.... Szkoda że tak zostałam potraktowana . Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
4  Dziękujemy, Cysterna