Niebiańskie doznania

Za każdym razem podczas seansu masażu przenoszę sie myślami i zwłaszcza doznaniami do Tajlandii... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Urszula A
Wspaniały relaks!

Ban Thai znajduje się w prywatnej willi w zacisznej części Wilanowa. Pracują tam rodowite Tajki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Olvido1

Zrecenzowano: 9 września 2019

Wspaniałe miejsce do relaksu. Obsługa na najwyższym poziomie. Miejsce jest bardzo schludne i zadbane.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, LaNina777
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Masują profesjonaliści z Tajlandii, jedno z lepszych miejsc w Warszawie jeżeli chodzi o takie zabiegi

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, adamwI5172WX
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Najlepszy masaż w Warszawie na jakim byłam! Relaksująca atmosfera i piękny wystrój salonu. Wracam przy każdej możliwej okazji.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, milena1236
Zrecenzowano: 28 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zakupiliśmy z koleżanką wyjście do Ban Than.... było miło do czasu kiedy okazało się w domu, że okradziono mnie z ... Uwaga 650 zlotych. Kody do szafek są ustalone odgórnie przez Spa ... Nie wiem co się wydarzyło bo półtorej godziny leżałyśmy z oczami zasłoniętymi... i tyle ... najbardziej przykre jest to że szefostwo wysłało mi tylko SMS ..... żadnego wyjaśnienia.... monitoringu pewnie nie mają nawet w holu przed szatnia .... bo nic nie znaleźli a ja mam braki duzzzze w kasie.... Szkoda że tak zostałam potraktowana . Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
3  Dziękujemy, Cysterna
Zrecenzowano: 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

To co od razu rzuca się w oczy to uderzający od progu delikatny zapach kadzidełek, czystość i wszechogarniający spokój, prawdziwy chillout...
To w zestawieniu z relaksacyjną, nienatarczywą muzyką i miłą obsługą tworzy zapowiedź niesamowitych doznań podczas masażu. Masażysta Pan Max to prawdziwy profesjonalista. Dostosowuje intensywność masażu do indywidualnych oczekiwań klienta. Po godzinie spłynęło na mnie pełne odprężenie. Po masażu pyszna herbsta dopełniła całości. Napewno tu wrócę i gorąco polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Bartos321