Warszawa
Idealne miejsce do relaksu

Pięknie położony dom, miły personel, świetny masaż, przyjemna atmosfera. Gorąco polecam. Uczta dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
dorotap885
Niebiańskie doznania

Za każdym razem podczas seansu masażu przenoszę sie myślami i zwłaszcza doznaniami do Tajlandii... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Urszula A

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Masują profesjonaliści z Tajlandii, jedno z lepszych miejsc w Warszawie jeżeli chodzi o takie zabiegi

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, adamwI5172WX
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Najlepszy masaż w Warszawie na jakim byłam! Relaksująca atmosfera i piękny wystrój salonu. Wracam przy każdej możliwej okazji.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, milena1236
Zrecenzowano: 28 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Zakupiliśmy z koleżanką wyjście do Ban Than.... było miło do czasu kiedy okazało się w domu, że okradziono mnie z ... Uwaga 650 zlotych. Kody do szafek są ustalone odgórnie przez Spa ... Nie wiem co się wydarzyło bo półtorej godziny leżałyśmy z oczami zasłoniętymi... i tyle ... najbardziej przykre jest to że szefostwo wysłało mi tylko SMS ..... żadnego wyjaśnienia.... monitoringu pewnie nie mają nawet w holu przed szatnia .... bo nic nie znaleźli a ja mam braki duzzzze w kasie.... Szkoda że tak zostałam potraktowana . Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
3  Dziękujemy, Cysterna
Zrecenzowano: 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

To co od razu rzuca się w oczy to uderzający od progu delikatny zapach kadzidełek, czystość i wszechogarniający spokój, prawdziwy chillout...
To w zestawieniu z relaksacyjną, nienatarczywą muzyką i miłą obsługą tworzy zapowiedź niesamowitych doznań podczas masażu. Masażysta Pan Max to prawdziwy profesjonalista. Dostosowuje intensywność masażu do indywidualnych oczekiwań klienta. Po godzinie spłynęło na mnie pełne odprężenie. Po masażu pyszna herbsta dopełniła całości. Napewno tu wrócę i gorąco polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, Bartos321
Zrecenzowano: 18 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Zakupiłam pakiet day SPA vip przez Groupon. Stosunek jakości do ceny oceniłabym na 10/10! Panie masażystki (Tajki) masowały na naprawdę wysokim poziomie. Plus za ładny wystrój i przemiłą obsługę. Polecam, zwłaszcza za taką cenę :)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
1  Dziękujemy, Weronika W