“Super kebab”

Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Hamsa Grill Restaurant
Zamów online
Nr 2 259 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Powiśle
Okolica: Powiśle
Zrecenzowano 5 września 2019

Jeśli chcesz zjeść szybko, tanio i smacznie, to jest właśnie to miejsce! Duży wybór na miejscu lub na wynos

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, TomBudzyn

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Wpadliśmy przypadkiem, bo kręcąc się po okolicy zgłodnieliśmy, a że nie mieliśmy czas, aby gdzieś przysiąść, chwyciliśmy kebaba w Hamsa i to był strzała w dziesiątkę. Super smak!

Dziękujemy, DanielKrakowiak
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Słyszeliśmy, że jest tam spory ruch, co skłoniło nas do złożenia zamówienia. Jak na razie zamawiamy tylko w dostawie i nie mamy się do czego przyczepić. Smaczne i estetycznie zapakowane dania docierają do nas w niezmienionej formie (co jest rzadkością u innych). Ciasto jest nierozmoczone i chrupiące, mięso poprawne, a warzywa świeże - stanowią do niego świetną równowagę. Zdecydowanym atutem są sosy. Ceny również przyzwoite.

Dziękujemy, Jane-Lucy D
Zrecenzowano 3 lutego 2019

Mięso z kurczaka jest nieświeże. Odradzam jedzenia. Na wszelki wypadek zgłoszone do Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Mitlr
Zrecenzowano 7 stycznia 2019

Klasyczny bar z kebabem, typowa oferta. Ja dostałem chłodego kebaba i średnio mi smakował. Można kupić piwo. Czuć zapach kebaba

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, adamskrzat

Hamsa Grill Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Hamsa Grill Restaurant? Podziel się wrażeniami!