“Nic ciekawego”
Ochota na Sushi — recenzja

Ochota na Sushi
Zamów online
Nr 615 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Muranów
Okolica: Muranów
Zrecenzowano 2 września 2019

Jestem fanką sushi, jednak tutaj niestety się zawiodłam. Danie które dostałam nie bylo świeże. Jestem natomiast zadowolona z obsługi.

Dziękujemy, kasiapawlowskak

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

W lokalu fajna atmosfera, sushi świeże i smacznego, lokal godny polecenia. Obsługa bardzo miła, choć trzeba trochę poczekać na jedzenie. W samej restauracji bardzo czysto na co bardzo zwracam uwagę.

Dziękujemy, Katarzyna P
Zrecenzowano 25 maja 2019

Polecam! Sushi bardzo dobre, obsluga wyjątkowo sympatyczna, są miejsca do siedzenia na zewnątrz, idealnie, żeby przyjść z pupilem. Miła atmosfera, duże porcje. Warto wpaść lub zamówić!

Dziękujemy, 48warsaw
Zrecenzowano 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Przystępne ceny, ciekawe zestawy, produkty świeże, obsługa ok, czyste wnętrze. Można zamawiać na wynos.

Dziękujemy, luizanna123
Zrecenzowano 18 marca 2019

Do tej restauracji przychodzę dość często. Zawsze jest tam pyszne sushi. Ryż jest doskonały a ryby świeże i rewelacyjnie podane. Obsługa miła. Jedyny minus to czas oczekiwania. W knajpce jest zawsze sporo ludzi plus robią jedzenie na wynos, ale warto czekać, bo naprawdę jedzenie jest fenomenalne.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, joanna_mazuryk1

Ochota na Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ochota na Sushi? Podziel się wrażeniami!