“Przepyszne jedzonko!”
Rejczel — recenzja

Rejczel
Nr 897 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 2 września 2019

W Rejczel podają najlepsze krewetki w mieście, serio - to jest pyszne. Ale niech nazwa nie zmyli, bo jest też opcja dla vegan a nawet wegańskie wino -wielki plus jeśli znajomi nie jadają mięsa ;) Polecam na randkę zaraz po spektaklu teatralnym, bo ta knajpka jest w najbliższym sąsiedztwie TR. Fajnie, że jest takie miłe, ładne miejsce w Warszawie. Wpadnę tutaj jeszcze ;)

Dziękujemy, Agnieszka Jagod... K

Zrecenzowano 22 czerwca 2019

60 urodziny męża postanowiliśmy uczcić właśnie w rejczel.pora od godz 14 czyli przystawki ,obiad ,desery i wino . Zarówno my i goście (18osob)wszyscy mega zadowoleni.Bard zo dziekujemy to był super pomysł wybranie tej restauracji.

Dziękujemy, Parille1
Zrecenzowano 5 marca 2019

Ciekawe i fajne miejsce. W tej lokalizacji było już kilka lokali i żaden na dłuższą metę się nie utrzymał. Mam nadzieję, ze z Rejczel będzie inaczej, ponieważ jest lepsza od poprzedników. Lokalizacja bliska "najdroższego bazarku świata", niewiele osób o Rejczel wie, jakby nie zostało zareklamowane. Dziwne, bo znajduje się w sporej odległości od "centrum kulinarnego Kabat".
Wystrój w klimacie śródziemnomorskim. Korzystałem z kawy i deseru - polecam mus z białej czekolady na krakenie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Pavel362
Zrecenzowano 5 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny klimat i super wystrój.
Super oferta lunchowa i dobre miejsce na wino i pyszne jedzenie wieczorem.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, MeBinTher_-_DonThat
Zrecenzowano 17 października 2018

nie spodziewałam się po lokalu tego co dostałam :) były dwie pozycje nie dostępne w karcie, ale ogólne wrażenia smakowe - pozytywnie. ładnie podane, miła obsługa, smacznie, porcje akurat. polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, annamV9213CE

Rejczel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Rejczel? Podziel się wrażeniami!