“Carbonara - niedobra i tłusta ”

Bella Napoli Naleczowska
Nr 1 359 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizzę polecam jak najbardziej, makaron carbonara był niesmaczny- tłusty, ze śmietana! I ser na pewno nie był pecorino. Makaron ugotowany wcześniej.

Dziękujemy, 618dariaw

Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Od kilku juz lat bywamy w Bella. Nigdy się nie zawiodłam. Pizza i pasty zawsze super
a i w lecie lemoniada też. Polecam

Dziękujemy, 224ewaz
Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamawiałem do domu różne rodzaje, jadłem też kilka razy na miejscu. Wszystkie pizze były conajmniej dobre, a większość bardzo dobra. Zdecydowanie najlepsza w okolicy. Wygrywa smacznym i dobrze zrobionym ciastem Lokal jest skromny i mały, a nawet ciasny. Moim zdaniem pizze są trochę za małe i niestety droższe niż np. na Sycylii. Mimo wszystko oczywiście warto zajrzeć, bo pizza jest naprawdę dobra.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Grzegorz K
Zrecenzowano 8 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem przekonana że to najlepsza pizza jaką w Warszawie jadłam... jeśli nie najlepsza jaką jadłam kiedykolwiek. Bsrdz9 bardzo polecam

Dziękujemy, joannawkpl
Zrecenzowano 21 maja 2019

Dość często zamawiamy stąd pizzę. Poza tym, że trzeba najczęściej długo czekać na dostawę to pizza sama w sobie jest bardzo smaczna. Cieniuteńkie ciasto, sporo dodatków. Na miejscu czas oczekiwania to ok 15 minut

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, annacY4480IO

Bella Napoli Naleczowska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Bella Napoli Naleczowska? Podziel się wrażeniami!