“Pysznie i kolorowo”
Koko & Roy Warsaw — recenzja

Koko & Roy Warsaw
Nr 535 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Okolica: Nowe Miasto
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pysznie i kolorowo. Jedzenie świeże i szybko podane. Również na plus wystrój i klimat lokalu. Żałuję tylko, że nie spróbowałem gofra ze smażonym kurczakiem.

Dziękujemy, TheTrumanShow

Zrecenzowano 1 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie, rewelacyjna obsługa i bardzo dobre ceny. Polecam spróbować wielu dań bo każde jest obłędne. Jestem wegetarianka, a stek z kalafiora , sałatka z jarmużem, pieczona dynia z kozim serem oraz ośmiornica...poprostu super

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 200aniah
Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal sam w sobie przyjemny i ładnie urządzony, ale to niestety wszystko co mozna powiedzieć o tym lokalu. Obsługa myląca zamówienia (przy 3 osobach 3 razy źle podano dania),nie zachowująca podstawowych zasad obsługi (jak dla mnie powinno się zaczynać od kobiet a nie od tego kto akurat siedzi najbliżej przejścia) . Czas oczekiwania na dania też pozostawia wiele do życzenia, przy czym osoby, które przyszły później zdążyły zostać obsłużone. Jedzenie zimne, przygotowane wcześniej i odgrzane przed samym podaniem.

2  Dziękujemy, czikibumone
Zrecenzowano 28 października 2018 z urządzeń przenośnych

Zdjęcie, które dodaję idealnie odzwierciedla "oczekiwania vs.rzeczywistość"
Przystawka ok, danie główne-tragedia. Nie wiem jak można wydać zimne ziemniaki i tak wyglądające danie.
Deser dobry.

Dziękujemy, KarolinaP1264
Zrecenzowano 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy jednymi z pierwszych gości w sobotnie południe - z menu brunchowego wybraliśmy wafle z kurczakiem i hamburgera. Oba dania bardzo dobre. Obsluga mila i uważna. Atmosferę podkręca bardzo fajny wystrój i dobra muzyka. Cóż chcieć więcej od niezobowiązującego miejsca.

Dziękujemy, Sulami79

Koko & Roy Warsaw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Koko & Roy Warsaw? Podziel się wrażeniami!