Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel pachnący świeżością. Doskonały dla tych, którzy chcą się zrelaksować przed długim lotem. Dla tych, którzy w hotelu spędzają popołudnie i wieczór, polecam wykupienie pokoju o podwyższonym standardzie z dostępem do Club Lounge. Ja byłem w hotelu już o 14 i nie chciałem jechać do centrum, tylko skupić się na odpoczynku przed lotem następnego dnia. Najpierw skorzystałem z przekąsek i kawy w saloniku lounge, a wieczorem zjadłem obfitą kolacje. Do kolacji podawane są wina i mocne alkohole. Bez wątpienia, cena posiłków i napojów w Warszawie dla dwóch osób, znacząco przekroczyłaby koszt dopłaty, umożliwiający korzystanie z Club Lounge. Ze śniadania skorzystałem w restauracji hotelowej. Śniadanie bardzo bogate, ze świeżymi produktami oraz doskonałą kawą.

Jeśli chodzi o pokój, jest on urządzony w nowoczesnym stylu. Łóżka duże i wygodne. Pobyt w hotelu był bardzo miły i relaksujący. Napewno do niego powrócę przy okazji oczekiwania na długi lot.

Dziękujemy, GabrielMarceli
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CezarySzarek, Guest Relations Manager, Renaissance Warsaw Airport HotelOdpowiedź udzielona 14 lipca 2019

Szanowny Panie GabrielMarceli,

Serdecznie dziękuję za miły i szczegółowy komentarz dotyczący Pańskiego pobytu w Renaissance Warsaw Airport Hotel.
Jest mi niezmiernie miło czytać, że miał Pan okazję zrelaksować się w naszym Club Lounge i jest Pan zadowolony z naszej kuchni.
Cieszy mnie również fakt, że wystrój naszego hotelu przypadł Panu do gustu.

Dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano: 19 maja 2019

Hotel idealny na spotkania biznesowe z zagranicznymi gośćmi, którzy nie mają zbyt dużo czasu. Bliżej lotniska to już chyba by nie mógł być położony. Pokoje bardzo ładnie, nowocześnie urządzone. Obsługa na wysokim poziomie. Nie spodobało mi się tylko, że okazało się, że restauracja w całości została przejęta przez zorganizowane grupy, o czym nas wcześniej nie poinformowano i musieliśmy dosyć długo czekać na lunch. O braku rozsądnego stolika nie wspomnę. Sale konferencyjne wyposażone bardzo dobrze. Ceny w standardach lotniskowych.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Jakub T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CezarySzarek, Guest Relations Manager, Renaissance Warsaw Airport HotelOdpowiedź udzielona 26 maja 2019

Szanowny Panie Jakubie,

Bardzo dziękujemy za poświęcenie Pańskiego czasu na opisanie wrażeń podczas pobytu w naszym hotelu. Jest nam niezmiernie miło czytać pozytywne komentarze odnośnie naszego personelu oraz obiektu. Przepraszamy Pana za brak informacji dotyczącej zajętości restauracji oraz za długi czas oczekiwania na posiłek.
Komentarze naszych gości są dla nas wskazówką kierunku w jakim powinniśmy podążać.
Dziękujemy za wybór naszego hotelu i mamy nadzieje, że Pana kolejny pobyt pozostawi jedynie pozytywne wspomnienia.

Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019

Hotel bardzo wygodnie położony przy wejściu na lotnisko. Wszystko ok ale obsługa przy śniadaniu na pewno nie jak w 5 gwiazdkowym hotelu. Obsługa powinna podejść, zaproponować kawę itd...jak to w hotelu wyższej klasy a tego nie było. Dlatego 4 gwiazdki.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Tom L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CezarySzarek, Guest Relations Manager, Renaissance Warsaw Airport HotelOdpowiedź udzielona 2 maja 2019

Szanowny Panie Tom L,

Dziękujemy serdecznie za wybranie naszego hotelu i za pozytywną opinię. Zawsze staramy się zapewnić naszym gościom najlepsze doświadczenia i doceniamy ich opinie.

Przepraszamy Pana, że w czasie śniadania nikt nie zaproponował Panu kawy. Nie jest to zgodne z naszymi standardami i oczywiście taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Mam nadzieję, że wybierze Pan nasz hotel przy ponownym pobycie w Warszawie i tym razem spełnimy wszystkie pańskie oczekiwania.

Zrecenzowano: 14 lutego 2019

Fantastyczna obsługa hotelu. Kuchnia serwuje prawdziwe przysmaki - polecam tiramisu. Czysto, wszystko pod ręką, nawet kostkarka do lodu w korytarzu. System oświetlenia pokoju - bajka!
Bardzo wygodne miejsce z duszą.
GORĄCO POLECAM

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, krzysztofp644
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SoniaM6203, Guest Relations Manager, Renaissance Warsaw Airport HotelOdpowiedź udzielona 17 lutego 2019

Szanowny krzysztofp644,

Dziękujemy serdecznie za wybór naszego hotelu na Pana pobyt w Warszawie oraz za poświęcenie czasu na ocenę naszych usług.
Jest nam niezmiernie miło, iż był Pan w pełni usatysfakcjonowany z pobytu w naszym hotelu, szczególnie z naszej obsługi oraz jakości tiramisu.
Jeszcze raz dziękujemy za pobyt w naszym hotelu i mamy nadzieję, iż wkrótce znowu Pan u nas zagości.

Łączę wyrazy szacunku,
Sonia Michejda
Guest Experience Manager

Zrecenzowano: 13 lutego 2019

Po kilkunastu pobytach w pobliskim Courtyard by Marriott nie mogłem sobie odmówić pobytu w oglądanej od 8 lat bryle budynku.
Nowoczesny ładny budynek. Pokoje również. Wygodne łóżka. Z gastronomią mieliśmy kontakt tylko będąc na kolacji, zresztą bardzo dobrej. Śniadania nie zaliczyliśmy bo musieliśmy opuścić hotel o godzinie 4.
Co należałoby poprawić
- przy zamawianiu pokoju miałem otrzymać informacje, czy hotel wydaje śniadanie
w formie boxów - nie otrzymałem informacji
- przy meldowaniu przyjęto zamówienie na 2 boxy, jednak pytania zadawane przy
odbiorze świadczyły o tym, że błędnie zapisano informacje. Moim zadaniem nie
warto zamawiać tego typu śniadań, lepiej zjeść ciepły posiłek na lotnisku.
- przy dotknięciu ściany nad łóżkiem na ręce pozostaje osad cementu - tak to miało
być ?
Z dodatkowych pozytywów to możliwość zamówienie bagażowego, który odwiózł bagaże na terminal odlotów.
Powyższe uwagi to są oczywiście drobiazgi, należy pamiętać o tym, że nawet w
7 gwiazdkowym hotelu Burj Al Arab menagerowie przepraszają klientów za niedociągnięcia.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, calve2014
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SoniaM6203, Guest Relations Manager, Renaissance Warsaw Airport HotelOdpowiedź udzielona 19 marca 2019

Szanowny Panie calve2014,

Pragnę serdecznie podziękować za poświęcenie czasu i napisanie komentarza dotyczącego Pana pobytu w naszym hotelu.

Wszystkie uwagi są przez nas starannie analizowane a opinie naszych Gości są dla nas drogowskazem wyznaczającym kierunek, w którym powinniśmy podążać, aby Państwa pobyt w naszym hotelu był jak najbardziej komfortowy i udany.

Raz jeszcze dziękuję i do zobaczenia przy następnym pobycie.

Guest Experience Manager