Warszawa

“Egzotyczna shoarma”
Sphinx — recenzja

Sphinx
Zamów online
Nr 2 460 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)

Doskonale zlokalizowana restauracja.Zaraz po wejściu uprzejmy maitre zaprowadził nas do stolika,ani słowa Ameryka!Zamówiliśmy shoarmę z kurkami.Niestety był tam także kurczak doprawiony egzotycznymi ziołami.Nie było to niesmaczne,lecz zdecydowanie wolimy europejskie smaki.Obsługa kompetentna i sympatyczna.

Dziękujemy, ANDRZEJ S

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra lokalizacja, przemiła obsługa, ale chyba jednak nie moje smaki. Nieproporcjonalna ilość surówek, trochę suche mięso, ale do zjedzenia. Następnym razem na pewno wybiorę coś innego z menu.

Dziękujemy, amellinium
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Komedia pomyłek. Młody kelner myli mniej więcej połowę zamówienia, menago proponuje śmieszny rabat i generalnie gada z wkurzonymi klientami jak z kumplami (a przy stoliku trzy pokolenia), a dwóch kelnerów spędza bite półtorej godziny przy jednym stoliku z dwiema klientkami. Żarcie w porównaniu do tego całkiem niezłe, choć szału nie ma.

Dziękujemy, Krzysiek C
Zrecenzowano 13 stycznia 2019

Polecam kazdemu, kto lubi tą kuchnię, z powodu lokalizacji, blisko do atrakcji miasta, Plac Bankowy, Plac Piłsudskiego, Starówka, Metro, lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, gk12018
Zrecenzowano 16 czerwca 2018

Sphinx to miejsce do którego napewno nie wrócimy! Po wczorajszej wizycie wyszlismy rozczarowani. Lunch.
To co dostaliśmy dziś bylo po prostu okropne. Burgery tragiczne (szczególnie ten z wolowina był niejadalny). Małą miskę bulionu - dosłownie rosół, pare makaron i dwie marchewki oraz zimny bulgur z cebulą.
Sok rozcieńczono lodem.
Usługa - na urlopie.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, JuliaKotka

Sphinx — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Sphinx? Podziel się wrażeniami!