“Soul Food”
Soul Food Burgers — recenzja

Soul Food Burgers
Nr 1 154 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: Kultowa i najstarsza warszawska burgerownia, działamy od czerwca 2011 r. Punkt stały w Hali Koszyki i w kompleksie biurowców przy Krakowiaków 50. Można znaleźć nas w kilku lokalizacjach plenerowych takich jak Nocnym Market czy Miami Wars nad Wisłą. Krzewimy kulturę ulicznego jedzenia jako jedni z pierwszych w Warszawie, a po latach doświadczeń możemy serwować najlepsze, tradycyjne burgery w coraz nowszych wydaniach!

Dobry Burger, frytki również bardzo dobre.
Na jedzenie czekaliśmy bardzo krótko.

Po prostu smaczny Burger , jeżeli ktoś oczekuje wielkiego wow to tak nie będzie.

Dziękujemy, sylwiaos

Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dlugi czas oczekiwania w kolejce, pomimo duzej ilosci pracownikow (4 osoby). Obsluga srednio sobie radzi. Jedzenie rowniez pozostawia sporo do zyczenia! Ceny: hamburger 20-23, kanapka 22-25, napoj 10.

1  Dziękujemy, sadowskitobijanskit
Zrecenzowano 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Burger pycha ze świetna cebula karmelizowana i pieczarkami, mięso w smaku mogłoby być troszkę bardziej doprawione, ale ogólnie polecam!
Frytki średnie

1  Dziękujemy, jakubpl88
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak widać tyle pizstalo z potrójnego burgera bez bułki. Jedzenie naprawdę bardzo smaczne z naciskiem na bardzo. Lubię wołowinę w każdej postaci i jadam ją w różnych miejscach na swiecie i tu była jasna z najlepszych jaka jadłem, mówimy oczywiście o burgerach. Mam nadzieję że u trzymają jakość i będzie tylko lepsza. Szczerze polecam wszytkim którzy chcą zjeść dobrego burgera i tym co chcą poznać co znaczy dobry burger. Polecam zestaw bez bulki średnio wysmażony i oczywiście do tego frytki i warzywa. Pycha tak trzymać!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, dariuszk136
Zrecenzowano 18 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Doskonale burgery. Proste, bez udziwnien, idealne mieso, swietna bulka. To jedne z najlepszych jakie kiedykolwiek jadlem!!!! Dziekuje! Na pewno bede wracal :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, bubasek

Soul Food Burgers — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Soul Food Burgers? Podziel się wrażeniami!