“Polecam”
Mech — recenzja

Mech
Nr 660 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre burgery, pieprzne, dobry sos na bazie miodu. Dobre domowe frytki. Lemoniada spora, choć za dużo lodu, owoce mrożone. Ciekawy wystrój, ceny warszawskie.

Dziękujemy, ToskeyOn

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz ze znajomymi skorzystaliśmy z państwa oferty lunch'owej (zupa krem z papryki + ser feta i makaron z kurczakiem + pesto). Zupy nie nazwałbym nigdy kremem. Wodnista, cierpka i gorzka w smaku, zaś ilość sera feta znikoma. Jedna z najgorszych zup jaką jadłem w jakimkolwiek z Warszawskich lokali. Makaron z pesto również bardzo przeciętny. Pesto podejrzewam nie była państwa autorstwa (gotowe ze słoika). Na plus jedynie wystrój lokalu i miła obsługa.

Dziękujemy, vujekwujek
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne burgery w zestawie z frytkami. Spora porcja. Miła obsługa. Krotki czas oczekiwania. Mały minus za wyszczerbione talerze, które wyglądają mało estetycznie. Polecam!

Dziękujemy, magdalenabX4797LS
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy burgery wołowe i lemoniadę. Burgery bardzo dobre, lekko pieprzne, fryty domowe, napój co prawda z zamrożonymi malinami i zbyt dużą ilością lodu, ale smaczny. Miła obsługa i bardzo przyjemne zielone wnętrze.z klimatyzacją.

Dziękujemy, adamsG6924GO
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Sobotni obiad. Polecam łososia. Krótki czas oczekiwania na potrawy. Miła i profesjonalna obsługa. Porcja łososia, makaron i napoje, zamknęły się rachunkiem na poziomie 90 PLN. Polecam.

Dziękujemy, nawrot1

Mech — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mech? Podziel się wrażeniami!