“Nie polecam”
Mech — recenzja

Mech
Nr 657 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz ze znajomymi skorzystaliśmy z państwa oferty lunch'owej (zupa krem z papryki + ser feta i makaron z kurczakiem + pesto). Zupy nie nazwałbym nigdy kremem. Wodnista, cierpka i gorzka w smaku, zaś ilość sera feta znikoma. Jedna z najgorszych zup jaką jadłem w jakimkolwiek z Warszawskich lokali. Makaron z pesto również bardzo przeciętny. Pesto podejrzewam nie była państwa autorstwa (gotowe ze słoika). Na plus jedynie wystrój lokalu i miła obsługa.

Dziękujemy, vujekwujek

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne burgery w zestawie z frytkami. Spora porcja. Miła obsługa. Krotki czas oczekiwania. Mały minus za wyszczerbione talerze, które wyglądają mało estetycznie. Polecam!

Dziękujemy, magdalenabX4797LS
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy burgery wołowe i lemoniadę. Burgery bardzo dobre, lekko pieprzne, fryty domowe, napój co prawda z zamrożonymi malinami i zbyt dużą ilością lodu, ale smaczny. Miła obsługa i bardzo przyjemne zielone wnętrze.z klimatyzacją.

Dziękujemy, adamsG6924GO
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Sobotni obiad. Polecam łososia. Krótki czas oczekiwania na potrawy. Miła i profesjonalna obsługa. Porcja łososia, makaron i napoje, zamknęły się rachunkiem na poziomie 90 PLN. Polecam.

Dziękujemy, nawrot1
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy na niedzielny obiad podczas naszej wizyty na francuskiej i zawitaliśmy na obiad - sznycel - poprawny bardzo duży, hamburger w zestawie z frytkami - również nie mały - ogólne wrażenia pozytywne - jedzenie poprawne, może jeszcze kiedyś zawitamy

Dziękujemy, zorro128

Mech — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mech? Podziel się wrażeniami!