Warszawa

“Rewelacja!”
Munja — recenzja

Munja
Nr 97 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Opis: MUNJA to jedyna w Polsce restauracja serwująca kuchnię adriatycką - pelną balkańskiego ognia, a jednocześnie śródziemnomorsko lekką. Nasz grill plonie najmocniej w Warszawie! Jedzenie ogrzane ogniskiem opalanym węglem i drewnem smakuje najlepiej. Znajdziecie u nas tradycyjne dania z krajów leżących nad Morzem Adriatyckim, w obfitym, intensywnym, ale i nowoczesnym wydaniu.
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gwarancja świetnej obsługi i pysznego jedzenia!!!
Jeżeli poszukujesz miejsca z pozytywną energia, świetnym jedzeniem i ładną przestrzenią to tylko Munja⚠️
Vidimo se!

Dziękujemy, 443mariuszt
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja M, Kierownik ds. PR, MunjaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy serdecznie za miłe słowa! Zapraszamy serdecznie :)

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Już na wejściu pani kelnerka przegoniła nas po restauracji abyśmy sobie sami poszukali miejsca nie zwracając uwagi na to że jedna z osób porusza się o kulach. Gdy scisnęliśmy się przy jednym wolnym stoliku zauważyliśmy że stolik naprzeciwko za chwilę się zwalnia poprosiliśmy kelnerkę o możliwość zmiany stolika na ten który się zwalnił. Kelnerka w rozbrajającym uśmiechu powiedziała ok. Postanowiliśmy poczekać na jego posprzątanie a kelnerka nie sprzątając go bez słowa tylko rozbrajająco się uśmiechając wpuściła tam innych gości. Do nas po chwili podeszła zbierając zamówienie i z tym samym uśmiechem oznajmiła *nie zdarzylismy*. Dramat. Zamówione potrawy okazały się smaczne ( mussaka, zupa rybna, kalmary) jednak czary goryczy dopełnily zamowone napoje. Apperol spritz był koloru ledwo słomkowego pozbawiony smaku Apperola i prosseco o o smaku zimnej wody- w dodatku kosztował 28 zł - co wydaje się cena wygórowana za kilka kostek lodu i plasterek pomaranczy. Herbata 14 zł za kubek to też duuuuza przesada. Generalnie o ile potrawy są bardzo dobre o tyle napoje to zwykle naciąganie na kasę. O kelnerce nawet pisać szkoda

3  Dziękujemy, andrzej r
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja M, Właściciel, MunjaOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Panie Andrzeju
- recenzja, którą Pan napisał właściwie całkowicie mija się z prawdą. Specjalnie obejrzeliśmy nagrania z kamer, żeby zobaczyć jak naprawdę wyglądała Państwa wizyta w naszej restauracji. Porozmawialiśmy również o tym z naszą obsługą i z zebranych przez nas informacji wynika, iż:
- przywitała Państwa kelnerka, która zaproponowała stolik trzyosobowy na naszym przednim ogródku; nie chcieli jednak Państwo tam usiąść, więc postanowili Państwo przejść przez całą restaurację (w której wnętrzu prawie wszystkie stoliki były wolne) aż na boczny ogródek, na którym kolejny kelner, odpowiedzialny za tę część restauracji, powiedział Państwu, że nie ma tam ani jednego wolnego stołu, więc zaprasza Państwa do tego, który wskazała jego koleżanka;
- po zajęciu przez Państwa miejsca, inna kelnerka podała Państwu karty; kiedy zapytali Państwo o zmianę stolika na większy (ośmioosobowy) kelnerka ta wstępnie zgodziła się, lecz w międzyczasie przy tym stoliku usiedli (nie zostali usadzeni, zrobili to sami) czterej Panowie; po tym jak kelnerka podeszła do nich, oznajmili oni, że dojdą do nich jeszcze 3 osoby. Dlatego też nie zostali Państwo przesadzeni - podkreślamy, iż był to stolik ośmioosobowy, Państwa była trójka.
- naszych barmanów obowiązują standardy wykonywania wszystkich drinków i pozostałych napojów, nie ma możliwości, żeby któryś z klasycznych drinków został wykonany w inny sposób, niż według ogólnoświatowych zasad; każdemu jednak zdarzają się pomyłki, więc jeśli mieli Państwo zastrzeżenia do swoich napojów, należało bezzwłocznie zgłosić to obsłudze - zostałoby to natychmiast rozwiązane;
- ceny wszystkich naszych pozycji są widoczne w naszym menu, zamawiając herbatę za 14 zł świadomie godzą się Państwo na jej koszt, więc jest dla nas niezrozumiałe, że piszą Państwo, iż jest to naciąganie oraz obniżają Państwo ocenę naszej restauracji;
Biorąc pod uwagę wszystkie te fakty pragniemy stwierdzić, iż Pańska opinia to bezpodstawne oczernianie naszej restauracji.

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna kuchnia śródziemnomorska dobre dla osób dorosłych jak i dla dzieci. Przemiła obsługa.

Dziękujemy, 339sylwiah
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja M, Właściciel, MunjaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Pani Sylwio, bardzo nam miło! Dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie do Munji Vidimo se!

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce w samym centrum Warszawy. Pleskavica w obu wersjach wyśmienita. Pyszne dodatki w postaci sosów i serow. Obsługa bez zarzutu. Bardzo przyjemny ogródek, który w letnie wieczory dodatkowo dodaje uroku temu miejscu. Na polecenie zasługuje tez smaczna mocna kawa.
Chętnie tam wrócimy !

Dziękujemy, ICoMyNaTo

Bardzo dziękujemy za przemiłą opinię! Cieszymy się, że podobało się Państwu u nas i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie i świetna obsługa .... Rybna petarda ... na drugie od koloru do wyboru ... risotto, plaskavica , żeberka , polędwica - wszystko świetne

Dziękujemy, 788tomaszp

Munja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Munja? Podziel się wrażeniami!