“Smaczna chorwacka kuchnia ”
Munja — recenzja

Munja
Nr 98 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Opis: MUNJA to jedyna w Polsce restauracja serwująca kuchnię adriatycką - pelną balkańskiego ognia, a jednocześnie śródziemnomorsko lekką. Nasz grill plonie najmocniej w Warszawie! Jedzenie ogrzane ogniskiem opalanym węglem i drewnem smakuje najlepiej. Znajdziecie u nas tradycyjne dania z krajów leżących nad Morzem Adriatyckim, w obfitym, intensywnym, ale i nowoczesnym wydaniu.
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna kuchnia śródziemnomorska dobre dla osób dorosłych jak i dla dzieci. Przemiła obsługa.

Dziękujemy, 339sylwiah
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja M, Właściciel, MunjaOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Pani Sylwio, bardzo nam miło! Dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie do Munji Vidimo se!

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce w samym centrum Warszawy. Pleskavica w obu wersjach wyśmienita. Pyszne dodatki w postaci sosów i serow. Obsługa bez zarzutu. Bardzo przyjemny ogródek, który w letnie wieczory dodatkowo dodaje uroku temu miejscu. Na polecenie zasługuje tez smaczna mocna kawa.
Chętnie tam wrócimy !

Dziękujemy, ICoMyNaTo

Bardzo dziękujemy za przemiłą opinię! Cieszymy się, że podobało się Państwu u nas i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie i świetna obsługa .... Rybna petarda ... na drugie od koloru do wyboru ... risotto, plaskavica , żeberka , polędwica - wszystko świetne

Dziękujemy, 788tomaszp

Zrecenzowano 26 lipca 2019

Do Munji zaglądnąłem trochę z lenistwa gdyż zatrzymałem się w Ibisie, a trochę skuszony wizją bałkańskiej kuchni. Zjadłem zupę rybną oraz musakę i muszę powiedzieć, że były naprawdę dobre. Gdyby tak jeszcze były troszkę bardziej ogniste... Kuchnia bałkańska i śródziemnomorska to dla mnie ostre, zdecydowane smaki i ogień nie tylko w grillu. Jak dla mnie ciut więcej "ognia" poproszę, byłoby idealnie. Niemniej polecam.

Dziękujemy, Marcin66

Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Chcesz na chwilę przenieść się na Bałkany...koniecznie odwiedź restauracje Munja w Warszawie. Prawdziwa kuchnia bałkańska. Niebo w gębie. Kompetentny personel sprawia, ze gość czuje się dopieszczony

Dziękujemy, X7454QFsebastians
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja M, Właściciel, MunjaOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za opinie! Cieszymy się, że Panu u nas smakowało! :) Zapraszamy serdecznie ponownie do Munji! :)

Munja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Munja? Podziel się wrażeniami!