“Przedziwne doświadczenie”
Munja — recenzja

Munja
Nr 97 wśród 3 558 Restauracje (Warszawa)
Opis: MUNJA to jedyna w Polsce restauracja serwująca kuchnię adriatycką - pelną balkańskiego ognia, a jednocześnie śródziemnomorsko lekką. Nasz grill plonie najmocniej w Warszawie! Jedzenie ogrzane ogniskiem opalanym węglem i drewnem smakuje najlepiej. Znajdziecie u nas tradycyjne dania z krajów leżących nad Morzem Adriatyckim, w obfitym, intensywnym, ale i nowoczesnym wydaniu.
Zrecenzowano 23 maja 2019

Zaproszeni do restauracji przez kolegę zachęconego pozytywnymi opiniami w internecie, w pierwszej kolejności, jak zwykle, przestudiowaliśmy stronę internetową lokalu. Tam przeczytaliśmy, że twórcami miejsca jest czarnogórska rodzina i jej polscy przyjaciele - spodobało nam się to bardzo i wybraliśmy się na kolację z wyobrażeniem przytulnego miejsca z rodzinną atmosferą i autentyczną kuchnią oraz gościnności właściwej dla gorących serc mieszkańców bałkańskiego regionu.
Po wejściu do restauracji zmuszeni zostaliśmy szybko zacząć rewidować swoje oczekiwania. Miast gorącej atmosfery i uśmiechu przywitał nas chłodny klimat, zimny design i, jak się okazało, bardzo zajęty kelner. Przez cały pobyt w restauracji mieliśmy wrażenie, jakbyśmy byli w niej niekoniecznie mile widziani - obsługa zaszczycała nas odwiedzinami dość rzadko, a na zamówione dania musieliśmy czekać chyba z godzinę.
Przymknęlibyśmy na to oko gdyby jedzenie wynagrodziło nam tak długi czas oczekiwania, niestety nic z tego. Kalmary serwowane na przystawkę były co prawda dość smaczne, ale podane z gotowym, kupnym sosem. Dania główne, choć poprawne, zupełnie nie zachwycały i nie tłumaczyły dość wysokich cen w menu.
Serca, gorącego temperamentu, gościnności czy zamiłowania do dobrego jedzenia nie było nam dane doświadczyć. Trudno uwierzyć, żeby bałkańska rodzina z premedytacją doprowadziła do powstania miejsca budzącego tak duży dysonans w kwestii obiecywanego charakteru a rzeczywistej atmosfery miejsca.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Emiliatoja
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja M, Właściciel, MunjaOdpowiedź udzielona 12 czerwca 2019

Pani Emilio, myślą przewodnią naszej firmy jest dawanie gościnności, bałkańskiej energii w nowoczesnym wydaniu. Design naszej restauracji jest przemyślanie nowoczesny, jest w nim również zawartych wiele elementów z kultury czarnogórskiej. Na ścianach może Pani zaobserwować np. fotografie całej naszej rodziny, naszych krewnych, przodków, na suficie wiszą tradycyjne naczynia i butelki po czarnogórskim winie. Zdjęcia wnętrza dostępne są na naszej stronie oraz na Facebooku, więc nie powinno to być również dla Państwa wielkim zaskoczeniem. Zdarza się, że czas oczekiwania na dania w godzinach szczytu jest przedłużony - to dlatego, iż przygotowujemy wszystkie nasze pozycje na bieżąco, grillujemy je na prawdziwym ogniu, co zajmuje trochę więcej czasu, oraz dokładamy starań, aby wszystkie dania były perfekcyjnie dopracowane. Wszystko, co podajemy naszym Gościom, zrobione jest przez nas od A do Z. Nie używamy żadnych półproduktów, także sosy do Chrupiących Kalmarów zrobione są przez nas. Ceny naszych dań są podyktowane jakością produktów, których używamy.Wszyscy mamy różne gusta - o tym dyskutować nie należy - niemniej jednak przykro nam, że tak oceniają Państwo naszą restaurację.

Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Tatar poprawny. Podobnie jak inne przystawki. Owoce morza poniżej przeciętnej, ryba sucha. Wybór whisky podstawowy (do picia tylko szklanki). Nic nie urzeka. Typowy lokal dla lubiących jak jest dużo ludzi, głośno i dużo na talerzu. Walory smakowe na dalszym planie. 1200 zł na 5 osób, więc cena wysoka w stosunku do jakości. Obsługa bardzo zaganiana i zapominalska, nie słucha. Jak ktoś lubi Sfinksa (ja nie) to tutaj się odnajdzie. Nie polecam i nie wrócę.

Dziękujemy, mojeg
Zrecenzowano 4 maja 2019

po opiniach oczekiwaliśmy czegoś znacznie lepszego, a tu niestety wyszliśmy na całej linii zawiedzeni, począwszy od obsługi, stosunku ceny do jakości a skończywszy na atmosferze.
a samo jedzenie i wystój lokalu nie robi wrażania w 2019. spokojnie można w Warszawie znaleźć lepsze jedzenie w przyjemniejszej atmosferze albo za mniejsze pieniądze.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, macwawalove
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja M, Właściciel, MunjaOdpowiedź udzielona 13 maja 2019

Robimy w Munji wszystko, żeby każdy nasz Gość wyszedł od nas zadowolony dlatego bardzo przykro nam czytać, że nie trafiliśmy w Państwa gust. Byłoby nam bardzo miło, gdyby mogli Państwo napisać do nas maila z dokładnym opisem Państwa wizyty na adres restauracja@munja.pl, abyśmy mogli omówić zaistniałą sytuację z naszą obsługą.

Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Gustowny wystrój i miła obsługa. Bardzo dobre jedzenie. Polecam zupę rybną i krewetki. Ceny normalne.

Dziękujemy, wro1974
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja M, Właściciel, MunjaOdpowiedź udzielona 8 maja 2019

Dobar dan!

Dziękujemy za opinię! Bardzo nam miło, że nasze jedzenie smakowało a wystrój i obsługa podobała się :) Zapraszamy częściej! :)

Vidimo se

Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre i świeże jedzenie. Kurczak był miękki Ale porcję trochę za małe.
Ceny w porządku............

Dziękujemy, 559arielg

Dziękujemy za opinię - cieszymy się bardzo, że smakuje Panu nasze jedzenie. Zapraszamy do nas ponownie, vidimo se!

Munja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Munja? Podziel się wrażeniami!