“Tłoczno, głośno, przeciętnie. ”
Munja — recenzja

Munja
Nr 96 wśród 3 575 Restauracje (Warszawa)
Opis: MUNJA to jedyna w Polsce restauracja serwująca kuchnię adriatycką - pelną balkańskiego ognia, a jednocześnie śródziemnomorsko lekką. Nasz grill plonie najmocniej w Warszawie! Jedzenie ogrzane ogniskiem opalanym węglem i drewnem smakuje najlepiej. Znajdziecie u nas tradycyjne dania z krajów leżących nad Morzem Adriatyckim, w obfitym, intensywnym, ale i nowoczesnym wydaniu.
Zrecenzowano 20 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Tatar poprawny. Podobnie jak inne przystawki. Owoce morza poniżej przeciętnej, ryba sucha. Wybór whisky podstawowy (do picia tylko szklanki). Nic nie urzeka. Typowy lokal dla lubiących jak jest dużo ludzi, głośno i dużo na talerzu. Walory smakowe na dalszym planie. 1200 zł na 5 osób, więc cena wysoka w stosunku do jakości. Obsługa bardzo zaganiana i zapominalska, nie słucha. Jak ktoś lubi Sfinksa (ja nie) to tutaj się odnajdzie. Nie polecam i nie wrócę.

Dziękujemy, mojeg

Zrecenzowano 4 maja 2019

po opiniach oczekiwaliśmy czegoś znacznie lepszego, a tu niestety wyszliśmy na całej linii zawiedzeni, począwszy od obsługi, stosunku ceny do jakości a skończywszy na atmosferze.
a samo jedzenie i wystój lokalu nie robi wrażania w 2019. spokojnie można w Warszawie znaleźć lepsze jedzenie w przyjemniejszej atmosferze albo za mniejsze pieniądze.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, macwawalove
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja M, Właściciel, MunjaOdpowiedź udzielona 13 maja 2019

Robimy w Munji wszystko, żeby każdy nasz Gość wyszedł od nas zadowolony dlatego bardzo przykro nam czytać, że nie trafiliśmy w Państwa gust. Byłoby nam bardzo miło, gdyby mogli Państwo napisać do nas maila z dokładnym opisem Państwa wizyty na adres restauracja@munja.pl, abyśmy mogli omówić zaistniałą sytuację z naszą obsługą.

Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Gustowny wystrój i miła obsługa. Bardzo dobre jedzenie. Polecam zupę rybną i krewetki. Ceny normalne.

Dziękujemy, wro1974
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Restauracja M, Właściciel, MunjaOdpowiedź udzielona 8 maja 2019

Dobar dan!

Dziękujemy za opinię! Bardzo nam miło, że nasze jedzenie smakowało a wystrój i obsługa podobała się :) Zapraszamy częściej! :)

Vidimo se

Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre i świeże jedzenie. Kurczak był miękki Ale porcję trochę za małe.
Ceny w porządku............

Dziękujemy, 559arielg

Dziękujemy za opinię - cieszymy się bardzo, że smakuje Panu nasze jedzenie. Zapraszamy do nas ponownie, vidimo se!

Zrecenzowano 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na kolację we dwoje, zamówiliśmy talerz z owocami morza z grilla i to był strzał w 10... Jedzenie było pyszne, świetnie przygotowane, doprawione, a do tego bardzo ładnie podane. Zwieńczeniem był deser, który był po prostu doskonały. Całość popijaliśmy lekkim domowym białym winem, które świetnie komponowało się z rybami i owocami morza. Obsługa była bardzo miła, a na jedzenie nie czekaliśmy zbyt długo. Jedyna rzecz którą chcielibyśmy zmienić to cena, może nie za samo jedzenie, ale wino i dodatki. Biorąc jednak pod uwagę jakość jedzenia i obsługę, a także wygląd i estetykę lokalu, jest to niewielki minus przy ogólnej ocenie na 5. Polecamy każdemu kto chce spróbować bałkańskiej kuchni, albo przypomnieć sobie wakacje nad Adriatykiem :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Michalwroc82

Bardzo dziękujemy za taką miłą opinię! :) Niezmiernie cieszy nas, że udało nam się przypomnieć Państwu bałkańskie wakacje - o to właśnie nam chodzi. Zapraszamy częściej do nas i vidimo se! :)

Munja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Munja? Podziel się wrażeniami!