“RESTAURACJA WIDMO”

Restauracja Dom Faraona
Nr 2 580 wśród 3 565 Restauracje (Warszawa)
Opis: Restauracja Dom Faraona z prawdziwą egipską kuchnią. Serwujemy dania z grilla, dania orientalne, dania dla wegetarian oraz przekąski. W menu dania wylącznie z mięsa halal. Orientalny klimat wypelnia egipska shisha. Na barze oferujemy szeroki wybór drinków, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!
Zrecenzowano 24 listopada 2018

Dziwne miejsce, dziwni ludzie...ponuro, brudno i złowrogie spojrzenia właściciela (?)
W połowie października zamknięto niby na inwentaryzację. Dwa tygodnie później, późnym wieczorem pod osłoną nocy wyniesiono shishe i inne detale. Obecnie zamknięta. Miejsce to nie ma szczęścia lub czynsz jest tak wysoki, że najemcy nie dają rady...szkoda bo punkt niezły

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Jolanta R

Zrecenzowano 16 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jadłam tutaj najlepszego falafela odkąd pamiętam. Bardzo klimatyczny lokal, muzyka nawiązująca do wystroju i kuchni, świetna obsługa, porcje od serca - wszystko to na plus. Na pewno będę tutaj wracać :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, nataliab145
Zrecenzowano 26 lipca 2018

Polecamy to orientalne miejsce w centrum Warszawy obok klimatycznej ul. Nowy Świat. Ciekawa oferta gastronomiczna z mało znanymi pozycjami w menu - z pewnością zaczerpniętymi z oryginalnej kuchni arabskiej. Bardzo miły wystrój i atmosfera arabskiej gościnności z shiszą w tle.
Zamówiliśmy dania z grilla, na które potrzeba było oczekiwać ok.20 min ale nie było to problemem, bo zostaliśmy uprzedzeni przez miłą obsługę. Chcemy wracać do atmosfery tego miejsca i to robimy ;-) kilka razy w miesiącu, Polecamy.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, olgagraba
Zrecenzowano 13 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i najlepsza shisha, szef sali Rusłan wspaniały i szczery człowiek, doradzi i zawsze uśmiechnięty. Gorąco polecam. Shishmen Igor pełen profesjonalizm.

Termin wizyty: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Bartosz K
Zrecenzowano 18 marca 2018

Byliśmy tam, korzystając z grouponu.
Menu dostępne na stronie odbiega od tego, które jest w lokalu.
Dodatkowo ceny są dużo wyższe, niż te na stronie.
Kuchnia taka sobie, my nie byliśmy zachwyceni, ale to raczej kwestia indywidualna.
My tam nie wrócimy.

Termin wizyty: marzec 2018
1  Dziękujemy, Agnieszka D

Restauracja Dom Faraona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Dom Faraona? Podziel się wrażeniami!