“Miejsce z potencjałem, które tak wiele straciło”

Heritage Shop & Wine Koszyki
Nr 1 685 wśród 3 681 Restauracje (Warszawa)
Opis: Restauracja i sklep z autentycznymi daniami i winami włoskimi.
Opis: Restauracja i sklep z autentycznymi daniami i winami włoskimi.

Kiedyś często bywałam w Heritage. Ładne wnętrze, smaczne lunche w dobrej cenie. Od pewnego czasu jednak lunche stały się niesmaczne, brzydko podane, menu wywieszone w lokalu nie odpowiada temu co się otrzymuje (zamiast zupy szczawiowej jarzynowa, zamiast ziemniaków soczewica), o czym nikt nie informuje.
Ale głównym problemem jest niemiła wręcz chamska obsługa, która przynosi jedzenie z łaską, nigdy się nie uśmiecha. Na rachunek nie można się doczekać. Trzeba samemu iść do baru i prosić o niego. Było fajnie, jest fatalnie.

Dziękujemy, agmagic

Po zamówieniu zestawu lunchowego z konkretna zupą otrzymałam zupełnie inna bez uprzedzenia mnie o tym. Jedzenie kompletnie pozbawione smaku. Bardzo ciężko się to je... nie polecam.

Dziękujemy, magdakQ466HU
Zrecenzowano 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cokolwiek zamówisz nie ma znaczenia. Bredzisz czekał. Na bruschettę, jedzenie kawę i na koniec rachunek (15 minut na ten ostatni przy pustym stole).
Unikać.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, grzegorzj4
Zrecenzowano 9 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawa fajna nieduża restauracja włoska idealna na zjedzenie szybkiego dobrego lunch, a także wypicia dobrej kawy w wielu odsłonach. Stylowe fajnie urządzone miejsce i spokojna miła obsługa i panująca tylu atmosfera. Dodatkowo sklep można kupić włoskie produkty. Polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 526krzysztofk
Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wystrój jak i obsługa bardzo przyjemna. Duży wybór alkoholi. Jedzenie (lunch) w bardzo przystępnej cenie. Niestety smakowo bardzo się zawiodłem. Krem z pomidorów średni plus bardzo małe danie główne. Jedzenie niedoprawione i przeciętne smakowo. Miłe miejsce na spotkanie przy winie bez jedzenia.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 546krystianb

Heritage Shop & Wine Koszyki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Heritage Shop & Wine Koszyki? Podziel się wrażeniami!