“Nie polecam”

New York Pizza Department
Zamów online
Nr 2 706 wśród 3 684 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza zamówiona o 19:50 miała być dostarczona o 21:25. Zdążyliśmy już położyć się spać jak dostawca dowiózł pizze..... O 22:25. Pizza nie nadawała się do jedzenia, fakt że była ciepła ale długo musiała być w torbie termicznej, i nawet karton był przemoczoby. Nachosy poszły od razu do kosza, wyglądały jakby w wodzie były moczobe. 81zl wyrzuciłam w błoto. Nigdy więcej pizzy z tego lokalu.

Dziękujemy, Agnieszka M

Zrecenzowano 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza jest pyszna - typowa amerykańska. Dodatki smaczne, duża ilość. Obsługa jest miła. Pizza raczej na dostawy niż jedzenie w lokalu, bo jest mały lokal, dużo dostaw, cały czas ktoś się kręci.
Pizza ma słabe opinie nie wiem czemu... na początku było rzeczywiście średnio, może nawet słabo, ale już z pół roku pizza jest przepyszna. Sosy też pyszne.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, natkurka
Zrecenzowano 13 lipca 2018

Najgorsza pizza jaką jadłem, chamska obsługa i brudny lokal. Dramat. Trzymać się z daleka od lokalu na Sokratesa w Warszawie

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Jarosław W
Zrecenzowano 18 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie odradzam wizytę w tym lokalu.
Dostaliśmy przypaloną pizzę, obsługa próbowała to zatuszować i odkroili część przypalonego rantu!!! Później kilkukrotnie pytano nas czy wszystko nam smakuje... przyznaję, że pizza nie była najgorsza nie mniej niesmak pozostał.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, kshilal
Zrecenzowano 24 lipca 2017

Skorzystaliśmy z promocji na otwarcie lokalu - niestety pizza poniżej oczekiwań, słaba jakoś składników i bardzo niewiele - głównie ser i cebula, reszta właściwie w śladowych ilościach. Tłusta, słona i niewypieczona. Jedyny plus to wielkość pizzy, niestety i tak nie byliśmy w stanie jej zjeść ze względu na smak. Więcej nie skorzystam.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Ewa D

New York Pizza Department — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w New York Pizza Department? Podziel się wrażeniami!