Warszawa

“Najgorsza restauracja w jakiej byłem”
Loco Mexicano — recenzja

Loco Mexicano
Zamów online
Nr 1 814 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 4 września 2019

Restauracja to jakiś żart, po półtorej godziny oczekiwania, wyszliśmy wściekli, obsługa tragedia jeżdżę po restauracjach, po całym świecie i w życiu nie widziałem tyłu wkur*** klientów w jednym miejscu. Dramat menagerka do zwolnienia razem z obsługą. Zachowanie wobec nas było karygodne, i jeszcze totalna obojętność kiedy zagroziłem że wyjdziemy. Na dodatek jedna ze znajomych się rozchorowała po zjedzeniu przystawek.

Dziękujemy, Maverick3184

Zrecenzowano 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Mieszkam niedaleko knajpy, ale odwiedziłem ją dopiero drugi raz. Na plus zasługuje na pewno wystrój, jest przyjemny i klimatyczny. Bardzo miła obsługa, a jedzenie naprawdę daje radę. Tym razem wybraliśmy burgery i były smaczne. Mięso dobrej jakości, świeże składniki, warto spróbować. Jeden największy minus to sosy podawane do frytek. Niestety są one jak dla mnie bardzo słabe. Wybraliśmy pomidorową salsę, trochę bez smaku, brakowało przypraw, drugi - najgorszy sos blue cheese. Co miał wspólnego z serem to nie wiem. Był bardzo rzadki, smakował miał konsystencję trochę jak mleko smakowe, ale był jeszcze rzadszy. Wizytę oceniam naprawdę dobrze.

Dziękujemy, tomaszm0302
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W lokalu przy Grójeckiej byliśmy pierwszy raz. Jedzenie pyszne (zupą jestem wręcz zachwycona), a Pan, który nas dzisiaj (12.06) obsługiwał, mimo tego, że miał co robić - przemiły i cierpliwy.
Bardzo polecam, będziemy wracać.

Dziękujemy, 935karolinaz
Zrecenzowano 3 maja 2019

Ale może od początku. Jesteśmy stałymi klientami Loco Mexicano, którzy już od ponad 3 lat odwiedzają to miejsce. Zawsze było mega pysznie i na wysokim poziomie kulinarnym. Biorąc pod uwagę, iż jesteśmy światoholikami i z nie jednego garnka jedliśmy, bardzo różne smaki kulinarne, potrafimy docenić dobre jedzenie. Jedzenie w Loco Mexicano nie jest ani za tłuste ani za ciężkie. Potrawy przygotowywane są ze starannością i ze świeżych produktów. Ich smak przenosi nas do prawdziwego Meksyku. Przez długi czas restauracja miała cieszące się powodzeniem promocje. Od jakichś 3 miesięcy restauracja zmieniła właściciela na LEPSZE. Nowa właścicielka Pani Monika wraz z Panią Anią i załogą: m.in. Panią Kasią, Panem Pawłem, Panią Anastazją próbują wrócić do czasów świetności Oczywiście nie ma fajitas w piątek – dwóch w cenie 1, czy żeberek w środę dwóch z cenie jednego, ale przecież dania są najwyższych lotów i z najlepszych produktów więc ukłon w stronę wszystkich Klientów i zaproponowanie w piątek 2 fajitas w cenie jednego i pół jest jak najbardziej akceptowalny. Przecież gość lubiący spędzać czas w restauracji i chcący się cieszyć atmosferą Meksyku powinien docenić wysiłek kucharzy i personelu i zrozumieć zasady rynku i rosnących cen dobrej jakości produktów. Przyznam szczerze – w czasie gdy Loco Mexicano przechodziło kryzys, a wręcz chyliło się ku upadkowi, postanowiliśmy poszukać sobie w Warszawie innego miejsca z kuchnią meksykańską. Odwiedziliśmy kilka topowych i nie tylko restauracji/ knajpek meksykańskich w Warszawie i w żadnej nie znaleźliśmy takich smaków meksykańskich na talerzu, takiej atmosfery i takiego podejścia do gości jak w Loco Mexicano. Niestety, a może i stety dla Loco Mexicano wracamy otwarci na nowe smaki i doznania. Dzisiaj zostaliśmy bardzo mile zaskoczeni. Mogliśmy wybrać sobie stolik przy którym lubimy siedzieć, personel się uśmiechał i widać było radość bijącą od nich jako od osób które robią wszystko aby goście miło spędzili czas. Docenić trzeba fakt, iż mają już nowe kraftowe piwka, dbają o nasze zdrowie bo piwa pszeniczne poprawiają stan zdrowia np.: osób chorych na anemię. Ta knajpka i jej nowi właściciele wraz z personelem naprawdę mają pomysł na fajne miejsce i życzymy aby z każdym dniem było tylko lepiej. My trzymamy kciuki i widzimy się niebawem. Polecamy bardzo to miejsce.

Dziękujemy, agnieszkas368
Zrecenzowano 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne i dobrze doprawione danie. Chętnię wrócę w to miejsce. Brakowało muzyki meksykańskiej lub chociaż hiszpańskiej.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, grzegorz p

Loco Mexicano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Loco Mexicano? Podziel się wrażeniami!