Warszawa
Polecam to miejsce

Świetna rozrywka. Polecam wszystkim wizytę .Od samego początku uczestnik jest pod opieka... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
MateuszKaczmarski
Fantastycznie

Bardzo miła obsługa, duży wybór broni, ciekawe pakiety które są dopasowane do każdego. Miła... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Dawid0507

Super miejsce na ciekawe spędzenie wolnego czasu i dobrą zabawę. Profesjonalna obsługa, instruktorzy naprawdę dbają o klientów, którzy są po raz pierwszy na strzelnicy. To było naprawdę ekscytujące przeżycie, zwłaszcza strzelanie z Magnum. Polecam wszystkim to miejsce :)

Dziękujemy, kingab1992
Zrecenzowano: 14 września 2019

Super miejsce na weekend ze znajomymi i z rodziną. Profesjonalna obsługa i organizacja obiektu. Gorąco polecam

Dziękujemy, Mich7778
Zrecenzowano: 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bywamy tu często i zawsze wychodzimy w świetnych nastrojach z lekkim niedosytem. Profesjonalizm i fantastyczna atmosfera sprawia, że nie chce się stąd wychodzić.
Strzelnica bardzo przyjazna, świetnie wyposażona, ciężko by było znaleźć jakikolwiek minus.
Bywamy tu najczęściej jak możemy i nigdy nie mamy dość.
Przed wizytą warto dokonać rezerwacji przez telefon, bo chętnych jest sporo :)

Polecam!

Dziękujemy, LukaRato
Zrecenzowano: 13 września 2019

Bardzo miła obsługa, o wszystkim zostaliśmy dobrze poinformowani i obsłużeni. Dobra zabawa, Polecam :)

Dziękujemy, Michal K
Zrecenzowano: 10 września 2019

Dobre strzaly ,mila obsluga strzelnica na uboczu w dobrej lokalizacji ,dobre na spotkanie biznesowe .

Dziękujemy, Saito B