Rewelacja

Instruktorzy jak i obsługa na najwyższym poziomie, super zabawa ze znajomymi. Polecam serdecznie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Konrad K
Recenzja

Wyjątkowe miejsca na spędzenie weekendu. Super obsługa i wyjątkowe wrażenia!! Polecam każdemu... Przeczytaj więcej

KingaI16
Warszawa, Polska

Super miejsce na weekend ze znajomymi i z rodziną. Profesjonalna obsługa i organizacja obiektu. Gorąco polecam

Dziękujemy, Mich7778

Bywamy tu często i zawsze wychodzimy w świetnych nastrojach z lekkim niedosytem. Profesjonalizm i fantastyczna atmosfera sprawia, że nie chce się stąd wychodzić.
Strzelnica bardzo przyjazna, świetnie wyposażona, ciężko by było znaleźć jakikolwiek minus.
Bywamy tu najczęściej jak możemy i nigdy nie mamy dość.
Przed wizytą warto dokonać rezerwacji przez telefon, bo chętnych jest sporo :)

Polecam!

Dziękujemy, LukaRato

Bardzo miła obsługa, o wszystkim zostaliśmy dobrze poinformowani i obsłużeni. Dobra zabawa, Polecam :)

Dziękujemy, Michal K

Dobre strzaly ,mila obsluga strzelnica na uboczu w dobrej lokalizacji ,dobre na spotkanie biznesowe .

Dziękujemy, Saito B
Zrecenzowano: 5 września 2019

Razem z moim chłopakiem po raz pierwszy wybraliśmy się na strzelnice. Bardzo dziękujemy całemu zespołowi, a szczególnie instruktorowi Robertowi na pewno wrócimy w przyszłości.

Dziękujemy, AnetaG2104