Rewelacja

Instruktorzy jak i obsługa na najwyższym poziomie, super zabawa ze znajomymi. Polecam serdecznie... Przeczytaj więcej

Konrad K
Recenzja

Wyjątkowe miejsca na spędzenie weekendu. Super obsługa i wyjątkowe wrażenia!! Polecam każdemu... Przeczytaj więcej

KingaI16
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 13 września 2019

Bardzo miła obsługa, o wszystkim zostaliśmy dobrze poinformowani i obsłużeni. Dobra zabawa, Polecam :)

Dziękujemy, Michal K
Zrecenzowano: 10 września 2019

Dobre strzaly ,mila obsluga strzelnica na uboczu w dobrej lokalizacji ,dobre na spotkanie biznesowe .

Dziękujemy, Saito B
Zrecenzowano: 5 września 2019

Razem z moim chłopakiem po raz pierwszy wybraliśmy się na strzelnice. Bardzo dziękujemy całemu zespołowi, a szczególnie instruktorowi Robertowi na pewno wrócimy w przyszłości.

Dziękujemy, AnetaG2104
Zrecenzowano: 28 października 2018

Byłem na tej strzelnicy kilka razy, więc napiszę uczciwą opinię pewnie subiektywną ale postaram się w miarę jak najbardziej obiektywnie. Czytając opinie innych klientów ktoś zwrócił uwagę na czystość kibelka, tak to prawda kibelki są bardzo czyste nie jedna galeria handlowa ma gorszy poziom, ceny są w miarę rynkowe, obsługa jest miła oraz dobra atmosfera w miarę koleżeńska, sympatyczni instruktorzy - nie ma tylu bufonów co na ZKS. Osie strzeleckie mieszczą się w zamkniętych pomieszczeniach czyli halach, to jest pewna zaleta ale też i wada. Zaletami są: brak wiatru oraz opadów i cieplej zimą a być może chłodniej latem, ale co do lata to już moje domysły, może być całkiem na odwrót. Latem tam nie strzelałem więc nie wiem czy jest gorąco czy chłodno. Jest oś strzelecka 100m i chyba jest to jedyna tak długa oś w Warszawie, w dodatku jest to oś w hali i dzięki temu można stosunkowo dobrze wyregulować sobie lunetę na broni długiej.
Oś jest dobrze oświetlona w miejscach gdzie są ustawiane tarcze czyli 25m, 50m, 100m oraz stanowiska strzeleckie, jest też stosunkowo dobra wentylacja. Do tej pory wymieniłem same zalety ale są też wady, łatwe do usunięcia, kwestia dobrej woli. Najpoważniejszą wadą jest burdel na długiej 100m osi, to co tam się dzieje to istny armagedon. O ile sam bałagan mi nie przeszkadza bo to nie wersal o tyle pośrednio jest powodem problemów zdrowotnych po powrocie z tej osi. Konkretnie chodzi o problemy oskrzelowe, ta oś jest strasznie zapylona ponieważ mnóstwo klientów strzela tam po betonowych ścianach, jak wyglądają te ściany każdy może zobaczyć a cały ten odstrzelony beton, w dużej mierze zamienia się w cementowy pył. Nie wiem czy tam się odbywają jakieś strzelania dynamiczne czy nasi strzelcy pomylili karabiny z butelkami szampana i walą gdzie popadnie. Wentylacja nie jest w stanie usunąć zapylenia hali, o ile dobrze sobie radzi z produktami spalania prochu to z pyłem budowlanym żadna wentylacja sobie nie poradzi ponieważ ten pył jest ciężki i wznosi się tylko na chwilę po wystrzale z mocnego karabinka, szczególnie posiadającego hamulec wylotowy, wtedy strumień pyłu jest kierowany w pobliże stanowisk innych strzelców. Jedynym sposobem zaradzenia takiemu problemowi może być odkurzacz przemysłowy i odkurzanie raz na jakiś czas, inny jeszcze lepszy sposób to zlanie wszystkiego wodą, ale to działa na otwartym terenie po deszczu, czyli tu zostaje odkurzacz przemysłowy, który kosztuje i na dodatek którego trzeba by używać, a to już może być wyzwanie dla obsługi. Wystarczyło by odkurzać pierwsze 10 m hali w pobliżu stanowisk strzeleckich lecz wtedy trzeba by to robić systematycznie ponieważ idąc w kierunku do tarcz i wracając ciągle był by nanoszony pył, którego jesst najwięcej w od 50m do 100 m bo tam najczęściej ludzie naparzają po ścianach.
Następny problem to brak dobrych jakościowo karabinków z optyką, jak nawet jest dobry karabinek to spust ma tragiczny aż płacze z rusznikarzem.
Kolejny problem to brak dobrej amunicji, powinna być taka jak jest oraz droższa wysokiej klasy, klient sam wybiera czy standard czy droga precyzyjna a tu jest tylko najtańsza.
Ostanie opisane problemy rozwiązałem w ten sposób że przychodzę z własną bronią i własną amunicją.
Co do zapylenia to bez odkurzacza przemysłowego nie da się rozwiązać problemu, natomiast problem obsługi tego odkurzacza można powierzyć, klientom-członkom klubu.
Np. za 1 godzinę odkurzania po godzinach pracy strzelnicy 2 godziny toru strzeleckiego bezpłatnie w czasie niskiego obłożenia tego toru czyli z pierwszeństwem dla klientów płacących walutą. Myślę że wielu klubowiczów by się zgłosiło i wszyscy by na tym wyszli dobrze.
Zapylenie 100m osi strzeleckiej jest jedynym problemem który mnie powstrzymuje przed częstym korzystaniem ze strzelnicy bo wszystkie inne zalety wygrywają tylko w tedy jak już się bardzo stęsknię za strzelaniem ale wiem że potem będę kaszlał przez dwie godziny po wizycie. Na koniec jeszcze raz napiszę, obsługa oraz atmosfera jest bardzo dobra. Pozdrawiam i liczę na to że w kwestiach które opisałem uda się coś poprawić.
Może jeszcze oprócz automatu z napojami jakiś mały katering, hod-dogi czy zapiekanki, obojętnie co tak aby po kilku godzinach przebywania na strzelnicy można było coś wrzucić na ruszt.
Polecam tą strzelnicę z czystym sumieniem.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Tomasz M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: maciejm76239, Kierownik sprzedaży, Strzelnica FSOOdpowiedź udzielona 12 listopada 2018

Panie Tomaszu, dziękujemy za wszystkie uwagi - informacja zwrotna od Klientów pozwala nam cały czas udoskonalać naszą firmę oraz podnosić jakość świadczonych usług. Kwestie na które zwrócił Pan uwagę zostały przekazane do osób decyzyjnych.

Zrecenzowano: 22 lipca 2018

ALE JAKA WSPANIAŁA I CZYSTA TOALETA!
wrócę tam postrzelać, to jasne, instruktorzy są mili, atmosfera rodzinna, ale jednak najbardziej przekonuje, piękny, czysty kibelek, zwykle w takich miejscach wyglądający jak Sarajewo po wojnie! SZANUJĘ!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, grzesieks4
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: maciejm76239, Kierownik sprzedaży, Strzelnica FSOOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2018

Panie Grzegorzu, cieszymy się, że docenił Pan również pozastrzeleckie walory naszego obiektu :)
Zapraszamy ponownie i życzymy udanej zabawy przy kolejnej wizycie!