Warszawa

“Świetna wegetariańskie jedzenie”
Tel Aviv Urban Food — recenzja

Tel Aviv Urban Food
Nr 1 007 wśród 3 687 Restauracje (Warszawa)
Okolica: Nowe Miasto
Opis: Tel Aviv Urban Food to najlepszy wegański street food rodem z Izraela. Serwujemy doskonałe hummusy, falafele, wegańskie burgery i urozmaicone lunche. Nie używamy składników pochodzenia zwierzęcego. Unikamy cukru i glutenu. Nie unikamy dobrego wina.
Zrecenzowano 4 września 2019

Byłem na razie dwukrotnie, raz przypadkiem na lunchu i raz z żoną. Nie jestem wegetarianinem, ale lubię czasem zjeść coś innego niż mięso. Trzeba przyznać że pierwsza wizyta to była duża, przyjemna niespodzianka. Drugi raz zabrałem żonę bo byłem pewien że to będzie jej klimat. Nie pomyliłem się. Dania fajnie podane, "Nie wiem co mam wziąć" zdecydowanie polecam - można popróbować wielu rzeczy. Nie znam dobrze kuchni izraelskiej i nie będę się wypowiadał na temat autentyczności, porównywalności itp. Natomiast dla wegetarian i nie tylko po prostu serdecznie polecam. Wnętrze niewielkie, ale przytulne, stoliki też na chodniku na zewnątrz. Bardzo miła obsługa i umiarkowane ceny to też atuty. Na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, shark009

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Polecam Tel Aviv Urban Food .Stylowe wnętrze, bardzo dobre i smaczne wegańskie jedzenie podane w niecodziennej odsłonie. Sympatyczna atmosfera i obsługa. Menu krótkie, przejrzyste oraz bardzo ciekawie napisane. Ważne dla mnie jest to, że restauracja zbierając punkty gości pomaga Zwierzętom oraz organizacją walczących o ich prawa. Na pewno nie był to mój ostatni raz w Tel Aviv Urban Food.

Dziękujemy, Darek112
Zrecenzowano 4 marca 2019

Może nie jest to dosłownie podróż do Tel Avivu, ale na pewno przepis na smaczny wieczór przy bardzo serdecznej obsłudze. Bez sztywnego podejścia do klienta, aż chce się tam przebywać - jedzenie smaczne. Wizyta na pewno na plus.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 390aniak
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Sałatki skomponowane z pysznych składników. Przepyszny karczoch Na pewno wrócimy żeby nakarmić liska Jaśka!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, pi0rt
Zrecenzowano 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do lokalu zjeść kolację. Z racji tego, że w tym roku byliśmy w Izraelu i tęskniliśmy za tamtymi smakami wybraliśmy oboje "NIE WIEM CO MAM WZIĄĆ", czyli przegląd przysmaków izraelskich. Bardzo krótki czas oczekiwania. Danie było przygotowane znacznie wcześniej. Smakowo ok, ale falafel nie był mocną stroną tego dania. Do humusu który był wkomponowany w całe danie wypadałoby w cenie dodać kawałek pity. Co do ceny to w naszej opinii zbyt wygórowana za tak małe danie. Nie najedliśmy się. Chyba już nie wrócimy. Będziemy szukać dalej izraelskich smaków w Warszawie.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, WeAreJustGoingAround

Tel Aviv Urban Food — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tel Aviv Urban Food? Podziel się wrażeniami!