“Nie przypasowało”
Ruza Roza — recenzja

Ruza Roza
Nr 446 wśród 3 677 Restauracje (Warszawa)

Jako wieloletni recenzent mam ta smutną ocenę 3 postawić. Po konsultacji z żoną. Byliśmy niedawno w Bułgarii i trochę nawet bardzo inaczej zapamietaliśmy smaki z stamtąd. Dostałem frytki gdzie ser był dobry ale ziemniaki i keczup delikatnie rzecz ujmując słabe. Moja żona stwierdziła że balakawa jest za slodka i pełno w niej było co sam sprawdzałem cukru pudru. Generalnie obsługa i miejsce miłe ale Na pewno już tam nie zawitamy.

1  Dziękujemy, VisitorKiezix

Zrecenzowano 2 września 2019

Rakija , i miodowa , i różana jak zwykle dziajająca jak balsam , i na ciało , i na duszę.
Chłodnik bałkański warty spróbowania i porównania, czy to ze staropolskim, czy litewskim.
Panierowana paryka faszerowana serem z ostrą pasta łagodzona domowym winem - poezja
A krewetki z chorizo - bardzo ciekawy smak .
I tak z lekkiej przekąski zrobiła się bardzo smakowita kolacja.
Te bałkańskie smaki mają coś w sobie uzależniającego.

Dziękujemy, Krzysztof B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta8670, Kierownik ds. PR, Ruza RozaOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Bardzo dziękujemy Panie Krzysztofie.

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre
Ale nie otrzymaliśmy tego co zamówiliśmy, Pan kelner tragedia nie zapamiętał 4 Prostych potraw dla 4 osób
Niestety Jedna osoba została z niczym
Nie polecam
:-))

Dziękujemy, Zenobiusz K

Dziękujemy za opinie, dołożymy wszelkich starań aby sytuacja nie miała już miejsca.

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Spotkanie z dawno nie widzianymi przyjaciółmi, towarzystwo z Polski i Portugalii. Zabawa połączona z jedzeniem - akurat trafiliśmy na koncert duetu akordeon + klarnet. Zespół grał melodie bałkańskie, polskie, izraelskie - co sprawiło, że pljeskavica, kebabcze i zupa rybna smakowała podwójnie wybornie! Właściwie każde danie było bardzo smaczne i doprawione zgodnie z opisem. Bardzo pomocna okazała się pani kelnerka, która znała kartę na wylot i potrafiła świetnie nam doradzić w wyborze dań. Polecam wszystkim zarówno kuchnię, jak i atmosferę tego miejsca!

Dziękujemy, Millencia

Dla takich opinii kochamy to co robimy!

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Pyszne bułgarskie jedzenie jakie pamiętam z corocznych wjazdów za dzieciaka do dziadków w okolice Sofii czy do Primorska. Pyszne mięso..dużo zieleniny,sera owczego,pomidorów..Wyszliśmy(wytoczyliśmy się) po posiłku z żoną uśmiechnięci od ucha do ucha..na pewno jeszcze nie raz wpadnę cos skubnąć. POLECAM

Dziękujemy, KingMordooor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta_restauracja, Kierownik ds. PR, Ruza RozaOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo!

Ruza Roza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ruza Roza? Podziel się wrażeniami!