“RÓŻA RÓŻA ”
Ruza Roza — recenzja

Ruza Roza
Nr 446 wśród 3 680 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre
Ale nie otrzymaliśmy tego co zamówiliśmy, Pan kelner tragedia nie zapamiętał 4 Prostych potraw dla 4 osób
Niestety Jedna osoba została z niczym
Nie polecam
:-))

Dziękujemy, Zenobiusz K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta8670, Kierownik ds. PR, Ruza RozaOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękujemy za opinie, dołożymy wszelkich starań aby sytuacja nie miała już miejsca.

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Spotkanie z dawno nie widzianymi przyjaciółmi, towarzystwo z Polski i Portugalii. Zabawa połączona z jedzeniem - akurat trafiliśmy na koncert duetu akordeon + klarnet. Zespół grał melodie bałkańskie, polskie, izraelskie - co sprawiło, że pljeskavica, kebabcze i zupa rybna smakowała podwójnie wybornie! Właściwie każde danie było bardzo smaczne i doprawione zgodnie z opisem. Bardzo pomocna okazała się pani kelnerka, która znała kartę na wylot i potrafiła świetnie nam doradzić w wyborze dań. Polecam wszystkim zarówno kuchnię, jak i atmosferę tego miejsca!

Dziękujemy, Millencia

Dla takich opinii kochamy to co robimy!

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Pyszne bułgarskie jedzenie jakie pamiętam z corocznych wjazdów za dzieciaka do dziadków w okolice Sofii czy do Primorska. Pyszne mięso..dużo zieleniny,sera owczego,pomidorów..Wyszliśmy(wytoczyliśmy się) po posiłku z żoną uśmiechnięci od ucha do ucha..na pewno jeszcze nie raz wpadnę cos skubnąć. POLECAM

Dziękujemy, KingMordooor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta_restauracja, Kierownik ds. PR, Ruza RozaOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo!

Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja klimatyczna z kuchnią bałkańską. Dania smakują dobrze, kelnerzy pomocni choć trochę długo się czeka. Podczas wizyty zdarzył się mały problem, który bardzo profesjonalne został rozwiązany przez szefostwo restauracji.

Dziękujemy, Michal274812
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Marta_restauracja, Kierownik ds. PR, Ruza RozaOdpowiedź udzielona 10 lipca 2019

Bardzo dziękujemy za opinię.

Zrecenzowano 13 czerwca 2019

restauracja, która czerpie wszystko co było kiedyś dobre i co powodowało, że restauracja była uznawana za dobrą oraz jest otwarta na nowe i potrafi z tego nowego czerpać dobre. Zupa rybna wybitna , dania mięsne rewelacyjne (to nie jest raczej miejsce dla vegan lub dla tych co na diecie). Kelner wie co sprzedaje, co ostatnio nie jest modne. Jednym słowem miejsce gdzie można się najeść za rozsądne pieniądze

Dziękujemy, maciejc_12

Dziękujemy bardzo!

Ruza Roza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ruza Roza? Podziel się wrażeniami!