“Pysznie ”
NOVU Kuchnia & Bar — recenzja

NOVU Kuchnia & Bar
Zamów online
Nr 1 677 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Opis: W samym sercu Warszawy vis a vis centrum handlowego Złote Tarasy, z dala od miejskiego zgiełku, mieści się klimatyczna restauracja NOVU Kuchnia & Bar. Miejsce w którym, każdy znajdzie coś dla siebie. Od obiadu w gronie przyjaciół, biznesowego lunchu, do wytwornej kolacji przy świecach we dwoje. Nasze menu zostało skomponowane z tradycyjnych dań kuchni polskiej. Każdy detal naszych potraw jest przemyślany, z dbałością, aby smak za każdym razem uwodził i pozostawiał miłe wspomnienie. Wybieramy tylko lokalne, najlepszej jakości produkty - sałaty, mięsa, świeże ryby i owoce morza. Oferujemy szeroki wybór alkoholi, w tym wybornych win z różnych stron świata. Nasza obsługa dba o dobry nastrój każdego z gości oraz o miłą atmosferę. Gościnność ma być uzupełnieniem jakości, którą serwujemy na talerzach. W sezonie letnim zapraszamy do ogródka. Zapraszamy!
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe miejsce na lunch nawet w pośpiechu. Dobre ceny, uprzejma obsługa. Polecam na szybki lunch.

Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 31 maja 2019

Byłam w tym miejscu na szybkim lunchu i na prawdę było szybko i świeżo. Porcja adekwatna do ceny. Nie można się do niczego przyczepić.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, luxorylux
Zrecenzowano 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Z racji rocznicy ślubu moich rodziców ufundowałem im tam kolacje z jednegi z serwisów. Byli zachwyceni kolacją stylem podania dań i smakiem także moż a polecić ją śmiało ;) oto pare fotek potwierdzających jak tam jest

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 489grzegorzb
Zrecenzowano 15 maja 2018

Gorąco polecam!

Świetna restauracja na romantyczną kolację z drugą połówką!
Z tego co zauważyłem w karcie oferta lunch'owa też jest niczego sobie.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Konrad K

NOVU Kuchnia & Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w NOVU Kuchnia & Bar? Podziel się wrażeniami!