“Dania wyglądają dokładnie tak jak na zdjęciach”
Mama Pho — recenzja

Mama Pho
Nr 299 wśród 3 566 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 18 kwietnia 2019

Dania wyglądają dokładnie tak jak na zdjęciach. Wszystko co tam jadłem do tej pory było bardzo smaczne-nigdy się nie rozczarowałem. Pyszna zupa PhD z wołowiną z woka. Spore porcje.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, micwoz

Zrecenzowano 17 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadłyśmy do pierwszej lepszej knajpki z azjatyckim menu, nie zawiodłyśmy się :) fajny klimat, dobre ceny, ku mojemu zdziwieniu nie załują składników!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Amelia K
Zrecenzowano 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Pho w Mama Pho na ten moment zajmuje u mnie 2 miejsce. Jestem fanką pho wiec mam duże wymagania. Zupka jest bardzo dobra. Dodatki mogłyby być podawane w inny sposób ( po prostu w jakiś pojemnikach, czasami za mało jest tych dodatków podanych do zupki). Lokalizacja bardzo dobra, cena również. Ogólnie bardzo polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 450emilias
Zrecenzowano 2 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłyśmy dwa makarony(mi xao- krewetki z sosem sojowo miodowym+wołowinę z sosem seczuańskim i zupę (bo tai lan) z wołowiną z woka. Wszystkie pozycje bardzo smaczne choć pierwszy makaron bardzo słodki(mi smakował, ale koleżance już nie). Mimo, że nie przepadam za ostrym to po spróbowaniu sosu seczuańskiego stwierdzam, iż równowaga smaku była idealna i mogłabym zamówić go sama. Mojito smaczne choć jak stwierdziła koleżanka 'lekkie’, a mimo braku obecności w karcie piwa z sokiem to przygotowano je dla mnie bez problemu- co jest wielkim plusem. Kelner miły i rozgarnięty mimo panujących tutaj opinii. Jedyny duży minus to mały lokal, ale na to obsługa raczej nie ma wpływu ;) Ogólnie jedzenie smaczne, a lokal przytulny. Widać, że lokal cieszy się powodzeniem, a ja na pewno do niego wrócę ;)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, aleksandrapostek
Zrecenzowano 27 stycznia 2019

Bardzo chętnie tam wracamy. Zupy PHO - cudowne! Rozgrzewające, aromatyczne, bogate w dodatki - uwielbiamy! Miła, niezobowiązująca atmosfera i ceny adekwatne do jakości, przyjemna obsługa. Super, jedno z ulubionych miejsc, zwłaszcza, kiedy mamy ochotę na rozgrzewające i pokrzepiające potrawy. :-)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Szubbob

Mama Pho — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mama Pho? Podziel się wrażeniami!