“Pyszny ramen POLECAM”
VEGAN RAMEN SHOP — recenzja

VEGAN RAMEN SHOP
Nr 115 wśród 3 682 Restauracje (Warszawa)
Opis: Wyjątkowe miejsce łączące orientalne delikatesy i bar z autentycznym japońskim ramen w wersji roślinnej. 100% Vegan.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy przepyszny ramen Clear Shoyu oraz Spicy Miso. Jakościowo bardzo dobre i smaczne rameny. Czołówka na warszawskim rynku. Byliśmy pierwszy raz i nie ostatni!!!

Dziękujemy, FiL_FiLiPPo

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ramen w Vegan Ramen Shop przypomniał mi smak najlepszego ramenu jaki jadłam w Japonii! Koniecznie trzeba odwiedzić to miejsce!

Dziękujemy, m_maria0
Zrecenzowano 16 lipca 2019

W Vegan Ramen Shop byłem z dziewczyną po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolony. Świetny wystrój, jest klimatycznie, sporo nawiązań do kultury japońskiej. Menu jest krótkie, ale konkretne. Ramen był smaczny, bardzo syty i elegancko podany. Jak na pierwszy raz jestem pod dużym wrażeniem. Obsługa zapracowana, ale klient jest obsługiwany sprawnie. Gdy będę w Warszawie, odwiedzę lokal ponownie ☺️

Dziękujemy, Krzyś N
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Rameny doskonale, oryginalne i sycące. Niestety obsługa jest z reguły olewcza i zblazowana, ale widzę, że to strategia całego lokalu, co widać po sposobie prowadzenia fanpage’a w stylu „jesteśmy ironiczni, głośni i zbuntowani, ale ważne, że lajki się zgadzają”. Może i to sprawdza się w przypadku młodych klientów, ale niestety nie jest to już miejsce, do którego chciałabym zabrać swoich rodziców. A szkoda, bo jedzenie naprawdę warte wypróbowania.

1  Dziękujemy, Aleksandra Z
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

... miłością nieskończoną. Za wszystko, bo to wspaniała ekipa, ale przede wszystkim za kluseczki. Jedyny minus jest taki, że czasami chciałabym zjeść więcej, ale po jednej porcji nie dam rady (ostatnio jedna pani wsunęła 4 na raz, kocham ją i nienawidzę). Nie chcę już świata bez Vegan Ramen Shopu.

Dziękujemy, n_saadoon

VEGAN RAMEN SHOP — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w VEGAN RAMEN SHOP? Podziel się wrażeniami!