“Interesujące miejsce”
Vegan Ramen Shop — recenzja

Vegan Ramen Shop
Nr 322 wśród 3 161 Restauracje (Warszawa)
Opis: Wyjątkowe miejsce łączące orientalne delikatesy i bar z autentycznym japońskim ramen w wersji roślinnej. 100% Vegan.
Zrecenzowano 7 listopada 2017

Bardzo mały lokal, ciekawy ramen, dość drogo. W weekend ustawia się kolejka juz przed lokalem, więc jest presja żeby szybko zjeść i uciekać. Ceny są dość wysokie, rameny smaczne, ale mieliśmy mieszane uczucia na temat samego makaronu.

Dziękujemy, Bobo K

Zrecenzowano 11 października 2017 z urządzeń przenośnych

To jest zdecydowanie najlepszy ramen jaki jadłam. Mega intensywny smak, niczego nie brakuje. Obsługa odrobine zdezorientowana, sama musiałam o wszystko prosić, łącznie z menu, ale ramen wynagradza wszystko:)

Dziękujemy, Kasia G
Zrecenzowano 20 września 2017

PRZEPYSZNE jedzenie, PRZEMIŁA obsługa a wystrój lokalu jest po prostu uroczy! Polecam wszystkim. Łatwo trafić :)

Dziękujemy, Magdalena G
Zrecenzowano 3 sierpnia 2017

Bardzo smaczny ramen, wywar dość intensywny, dodatki niespotykane i fajnie dopełniają smak zupy. Próbowaliśmy klarownego oraz ostrego wywaru. Polecamy każdemu.

Dziękujemy, Agata S
Zrecenzowano 3 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo pyszne, pełna micha zupy z makaronem, rzeczywiście tak jak obiecują - można się najeść ;) Niestety wnętrze nie sprzyja spokojnemu posiedzeniu ze znajomymi, jest ciasno i niewygodnie. Małe stoliki, do nich dostawione hokery. Klimat raczej stołówkowy stąd uważam, że cena ok. 30 zł za jeden posiłek jest zbyt wysoka.

Dziękujemy, drquinnnnn

Vegan Ramen Shop — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Vegan Ramen Shop? Podziel się wrażeniami!