“Miejsce godne polecenia”
I ♥ Sushi Wesoła — recenzja

I ♥ Sushi Wesoła
Nr 1 173 wśród 3 683 Restauracje (Warszawa)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy z żoną po zupie ( rybną i z krewetkami) - ta pierwsza bardzo sycąca - po dwa trzy kawałki trzech gatunków ryby - tuńczyk, łosoś i chyba maślanej plis krewetki.
Żona zamówiła zestaw mamma - bardzo smaczne rolki i duża porcja, ja zamówiłem nigiri z halibutem, rolkę futomaki z tuńczykiem plus rolka dnia z krewetką w tempurze i marynowanym łososiem.

Wszystko pięknie podane i bardzo bardzo smaczne.
Lokal godny polecenia, przy czym wybierając miejsce na zewnątrz trzeba się liczyć z głośnym otoczeniem ( ruchliwa ulica).

Dziękujemy, robertkA9863EH

Zrecenzowano 15 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy zachwyceni smakiem i wielkością porcji - kaczka, zupy i sushi - mega! Aż zamówiliśmy dodatkowo na wynos (zdjęcia sushi są z domu). Fajne opcje szefa kuchni (oryginalne).
Bardzo dobra obsługa!
Polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 244nenan
Zrecenzowano 21 lipca 2018

Jedno z najciekawszych i najsmaczniejszych sushi jakie jadłem. Rozpływało się w ustach. Wiele miałem podobnych dań przed nosem, ale nigdy żadne nie miało tego delikatnego zapach świeżości, który nadaje ton tej cudownej potrawie. To była uczta dla podniebienia. Zupa z kurczakiem była dla mnie za bardzo kwaskowata i rozumiem ideę ale to nie mój smak. Tak, więc raczej bierzecie na swoją odpowiedzialność. Pierożki były bardzo dobre, ale ja jakoś nie lubię takiego kruchego ciasta, wole takie miękkie jak gotowane na parze. Co kto lubi. Ogólnie polecam bardzo gorąco, bo naprawdę z moim dość dużym doświadczeniem w konsumowaniu sushi, to śmiem twierdzić, że to jest jedno z tych, które na długo pozostanie w pamięci moich kubków smakowych. Polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, yakub1900
Zrecenzowano 24 czerwca 2018

Podobnie jak w restauracji w Wesołej jedzenie na bardzo wysokim poziomie. Chociaz w Wesołej wydaje nam się i naszym znajomym , że jest idealne....Może to zasługa szefa kuchni , którego częsciej widzimy na Wesołej:).Wystrój na saskiej napewno jest bardziej nowoczesny i klimatyczny. Ryby świeże , ryż dobrze ugotowany . Rameny i dania duże porcje i bardzo dobre:) Duży plus to parking na osiedlu za szlabanem o którym nas poinformowałpan Michał i dzięki temu w sumie tam pojechaliśmy, bo mał0o jest na saskiej miejsc gdzie można swobodnie zaparkować..Napewno wrócimy jak będziemy w okolicy i Polecamy

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Michał Z
Zrecenzowano 23 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Smacznie, świeżo, ale nic nas szczególnie nie zachwyciło. Jest po prostu ok, jadałam lepsze i gorsze sushi. Można by troszkę popracować nad wystrojem lokalu.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, L1Sammyk

I ♥ Sushi Wesoła — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w I ♥ Sushi Wesoła? Podziel się wrażeniami!