“Piwa jakie chcesz”
Chmielołak — recenzja

Chmielołak
Nr 924 wśród 3 290 Restauracje (Warszawa)
Opis: Sąsiedzki pub i sklep z piwami rzemieślniczymi i cydrami.
Opis: Sąsiedzki pub i sklep z piwami rzemieślniczymi i cydrami.
Zrecenzowano 4 lipca 2018

Często odwiedzam Chmielołaka i bardzo lubię tę miejscówkę. Poza piwami z kija, które możemy przed zakupem posmakować, mamy ogromny wybór piw. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jest też miejsce do napicia sie na miejscu. Jest telewizor więc jest to też fajne miejsce na meczyk z piwkiem. Są też planszówki i często widzę ludzi, którzy na nie tutaj (oprócz piwa) przychodzą. Bardzo polecam to miejsce i piwa tam znajdujące się.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, tmucha82

Zrecenzowano 28 czerwca 2018

8 nalewaków z piwami rzemieślniczymi (i zazwzczaj 1 cydrem) oraz ok 200 gatunków piwa i cydru butelkowego

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Andrzej S
Zrecenzowano 29 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniale miejsce na degustacje nietuzinkowych piw. Przepyszne wisniowe. Kawa bardzo dobra. Minus za hamburgera. Bułka wysuszona. Za to smaczny nalesnik z soczewica. Obsluga sympatyczna. Lokal przyjemny z sala TV. Wroce bo zostalo jeszcze kilka piw do sprobowania. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Michał w
Zrecenzowano 1 lutego 2018

Jak w tytule - Chmielołak posiada bardzo szeroki asortyment. Wielkim plusem jest również znająca się na rzeczy obsługa. Polecam!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, _ukaszp166
Zrecenzowano 31 października 2017

Miejsce ciekawe. Jest to pub gdzie degustować można na miejscu bądź piwo kupić na wynos. Jest tu ściana piw butelkowych, w szerokim wyborze. Trochę mało miejsca. W ciepłym okresie na zewnątrz jest ogródek . Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, malgorzatafw-wa

Chmielołak — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Chmielołak? Podziel się wrażeniami!