Świetne miejsce!

W piątek 20 września razem z koleżankami odwiedzilysmy ten cudowny klub i było wspanaiale! Świetna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
zosiag154
Super miejsce

27.09 odwiedziłam klub po raz pierwszy i z ręka na sercu polecam! Świetna muzyka i obsługa... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
C9600ODjuliab

Zrecenzowano: 3 września 2019

Byłem na imprezie „Move your body”, świetny, klimatyczny klub. DJ puszczał znane, dobrze dobrane piosenki. Zdecydowanie polecam ten klub na weekendowy wypad ze znajomymi :)

1  Dziękujemy, Maciek D
Zrecenzowano: 2 września 2019

W żadnym innym warszawskim klubie tak dobrze się nie bawiłam jak tutaj! Byłam na imprezie w piątek 30/08 i muszę przyznać, cały wieczór przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Mega polecam wszystkim, którzy szukają super muzyki, pysznych ludzi, świetnej atmosfery i dobrej zabawy przez całą noc!

1  Dziękujemy, lojale
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Świetne miejsce. Super obsługa . Dobra muzyka ;)
wybawiliśmy się ze znajomymi do białego rana
nanananana

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, JuliuszP10
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce do weekendowej odpinki!
Polecam z całego serca, chętnie wracam do tego klubu. Bardzo miła obsluga

1  Dziękujemy, 633jasiekw
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Genialnie sie bawiłem. Polecam każdemu! Super dziewczyny i muzyka. Najlepiej zajrzeć tam w środę, piątek i sobotę

1  Dziękujemy, DjMacu