Super impreza

Byłem z grupą znajomych i naprawdę świetnie się bawiliśmy. Super muzyka, alkohol w przystępnej... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Krzysztof W
Super impreza

Razem ze znajomymi byliśmy w klubie na Neon Party (27.09). Bawiliśmy się super i napewno będziemy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
2k19NB

Zrecenzowano: 2 września 2019

W żadnym innym warszawskim klubie tak dobrze się nie bawiłam jak tutaj! Byłam na imprezie w piątek 30/08 i muszę przyznać, cały wieczór przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Mega polecam wszystkim, którzy szukają super muzyki, pysznych ludzi, świetnej atmosfery i dobrej zabawy przez całą noc!

1  Dziękujemy, lojale
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Świetne miejsce. Super obsługa . Dobra muzyka ;)
wybawiliśmy się ze znajomymi do białego rana
nanananana

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, JuliuszP10
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce do weekendowej odpinki!
Polecam z całego serca, chętnie wracam do tego klubu. Bardzo miła obsluga

1  Dziękujemy, 633jasiekw
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Genialnie sie bawiłem. Polecam każdemu! Super dziewczyny i muzyka. Najlepiej zajrzeć tam w środę, piątek i sobotę

1  Dziękujemy, DjMacu
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Jeśli nie wiesz gdzie się wybrać w którąś z weekendowych nocy to na pewno Room13 jest dobrym wyborem. Klimat, muzyka, świetna obsługa i oprawa wizualna klubu nadają jakość!

Polecam

1  Dziękujemy, seebm96