Impreza w klubie

Świetna impreza. Wyskoczyłem że znajomymi na spontaniczne wyjście na piwko. Jednak trafiliśmy do... Przeczytaj więcej

AdrianN1177
Świetne miejsce!

Bardzo mi się podobało, polecam! Super atmosfera i muzyka! Napewno warto zobaczyć samemu i przyjść... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 lutego 2019
L_L_L_Lenaaa

Zrecenzowano: 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo mi się podobało, polecam! Super atmosfera i muzyka! Napewno warto zobaczyć samemu i przyjść ponownie:))

Dziękujemy, L_L_L_Lenaaa
Zrecenzowano: 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jeden z najlepszych klubów Warszawy jak dla mnie. Świetna muzyka, bawiliśmy całą noc i na pewno wrócimy ponownie :)

Dziękujemy, Malika S
Zrecenzowano: 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Super club, najlepsze miejsce do zabawy w samym centum Warszawy!!! Polecam wszystkim. Jeśli chodzi o muzykę, każdy znajdzie coś dla siebie! ☺️☺️☺️

Dziękujemy, Klaudia M
Zrecenzowano: 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Room 13 jak zawsze niezawodny. Uwielbiam spotykać się ze znajomymi w Klubie, który spełnia nasze oczekiwania. Świetna lokalizacja, dobra muzyka i klimat sprawiają, ze Room 13 jest jedyny w swoim rodzaju.
Polecam z całego serca ❤️

Dziękujemy, Eliza J
Zrecenzowano: 25 lutego 2019

Fajna muzyka, super imprezy zarówno tematyczne jak i te "codzienne". Zabawa na 100 procent. Polecam bardzo

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, podroznik1998