Super

Świetna muzyka, klimat, atmosfera jest świetna. Nie było też za głośno, można było potańczyć, ale... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
prokrastynacja
Świetne miejsce!

Bardzo mi się podobało, polecam! Super atmosfera i muzyka! Napewno warto zobaczyć samemu i przyjść... Przeczytaj więcej

L_L_L_Lenaaa

Zrecenzowano: 6 lutego 2018

Miałam okazję odwiedzić sporo klubów w Warszawie i Room13- zdecydowanie numer 1! Najlepsi DJe - każdy znajdzie rytm dla siebie, najlepsza załoga pracownicza- zawsze mili, uśmiechnięci i przede wszystkim profesjonalni, a barmani serwują pyszne drinki ;) Kto nie był, niech szybko nadrabia!

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
3  Dziękujemy, Patrycja C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tomasz R, Kierownik ds. PR, Room 13 ClubOdpowiedź udzielona 7 lutego 2018

Zrecenzowano: 23 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem z kolegami, najlepsze impreza w stolicy, pyszne i mocne drinki, smaczne piwko. Najlepsza ochrona w mieście doprowadzają nawet do taksówki i poleca gdzie można udać się dalej :-)

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
1  Dziękujemy, Stefan M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Tomasz R, Kierownik ds. PR, Room 13 ClubOdpowiedź udzielona 22 kwietnia 2018

Zrecenzowano: 18 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Regularnie odwiedzam ROOM13 ze znajomymi i jeszcze nigdy nie zawiodłam się na tym miejscu. Świetna obsługa, pyszne drinki i naprawdę dobra muzyka. Odwiedzę ROOM13 na pewno jeszcze nie raz :)

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
1  Dziękujemy, kalinas79
Zrecenzowano: 22 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jeden z lepszych klubów w którym ostatnio gościłem, pyszne drinki i miła profesjonalna obsługa. Polecam !!

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2017
1  Dziękujemy, ludek1988
Zrecenzowano: 8 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Doskonali w każdym calu! ❤️ muzyka i bookingi artystów na najwyższym poziomie Klimat miejsca idealny dla każdego klubowicza Gorąco polecam to miejsce

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, Joanna190188